Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld drzwiowy Ambition R-500 na wkładkę patyna

Szyld drzwiowy Ambition R-500 na wkładkę patyna

17,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyld krótki Ambition to element uzupełniający drzwi wewnętrzne – służy do maskowania otworów montażowych, w których umieszcza się wkładkę. Produkt w kolorze patyna pasuje zarówno do drzwi z drewna, jak i płyt MDF. Metaliczna barwa jest odpowiednia do jasnych i ciemnych skrzydeł. W naszej ofercie dostępne też inne elementy z kolekcji, takie jak klamki oraz szyldy w odmiennych kolorach.

   Cechy i zalety

    Szyld krótki Ambition to element, który montuje się na drzwiach, aby zamaskować wkład zamykający i otwierający drzwi. Rozeta nie tylko zasłania otwory montażowe, ale także spełnia doskonale funkcję gustownej dekoracji drzwi. Została wykonana z odpornych na uszkodzenia materiałów – mocnego stopu cynku i aluminium. Wykończenie w kolorze patyna pasuje do drzwi z drewna, płyty HDF i MDF – dobrze harmonizuje się z nowoczesnym i tradycyjnym wystrojem wnętrz. Szyld montuje się na skrzydle drzwi za pomocą śrub i wkrętów, dzięki czemu zapewnia stabilność i estetyczny wygląd. Dostępne są także klamki, które pasują do szyldu. Rozetę możesz też nabyć w innych kolorach, które idealnie będą pasować do charakteru Twojego domu.

    • Odporny na korozję
    • Nowoczesny wzór
    • Odporny na zarysowania

    Specyfikacja techniczna

    Minimalna grubość drzwi35mm
    Maksymalna grubość drzwi50mm
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kształt produktuOkrągły
    MateriałZnal
    KolorPatyna
    Grupa kolorystycznaZłoty
    Kod produktu5906711292220