Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld drzwiowy Gamet Carino dolny WC mosiądz antyczny

Szyld drzwiowy Gamet Carino dolny WC mosiądz antyczny

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyld znakomicie sprawdzi się podczas samodzielnego wykańczania Twojego mieszkania. Umieszcza się go na drzwiach łazienkowych, ponieważ przystosowany jest on do współpracy z zamkiem i umożliwia zamykanie pomieszczeń od środka. Produkt cechuje się elegancką barwą mosiądz antyczny, która będzie się świetnie prezentowała na skrzydłach drewnianych.

   Cechy i zalety

    Szyld z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Jest to element wykończeniowy drzwi, stosowany najczęściej na skrzydłach łazienkowych. Model ten posiada bowiem specjalny uchwyt pozwalający na otwieranie oraz zamykanie zamka – sprawdzi się więc podczas blokowania drzwi od środka pomieszczenia. Produkt posiada atrakcyjny kolor mosiądz antyczny, który świetnie prezentuje się na drewnianych drzwiach. Aby całe wejście wyglądało jednolicie, warto wybrać także klamki i zawiasy w podobnym odcieniu. Stop cynku i aluminium, z którego powstał szyld, cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdziesz też inne rodzaje tego produktu i wybierzesz szyld pasujący do Twojego skrzydła.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi38mm
     Maksymalna grubość drzwi42mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaCarino
     Kształt produktuOkrągły
     MateriałZnal
     KolorMosiądz antyczny
     Grupa kolorystycznaZłoty
     Kod produktu5901304394237