Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld drzwiowy Kuchinox krótki kwadratowy WC chrom

Szyld drzwiowy Kuchinox krótki kwadratowy WC chrom

31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rozeta z zamknięciem jest przeznaczona do zamontowania w drzwiach łazienki lub toalety – produkt marki Kuchinox został wykonany z materiałów odpornych częste używanie oraz korozję – stopu cynku i aluminium. Rozeta z mechanizmem otwierającym oraz zamykającym drzwi jest uzupełnieniem elementów wykończeniowych z kolekcji producenta – jej kolor oraz kształt pasuje do kwadratowych rozet i prostych uchwytów klamek.

   Cechy i zalety

    Szyld krótki WC Kuchinox jest produktem przeznaczonym do zamontowania w drzwiach łazienki oraz toalety – wygodne zamknięcie zapewnia komfort osoby przebywającej w pomieszczeniu. Szyld drzwiowy marki Kuchinox jest gustownym i wytrzymałym elementem wykończeniowym. Kwadratowy kształt pasuje do wszystkich nowoczesnych drzwi z płyty pilśniowej pokrytej okleiną w naturalnych kolorach oraz do naturalnego drewna. Rozeta została wyposażona w mechanizm zamykający i otwierający drzwi i doskonale uzupełnia klamkę z tej samej serii. Element wykończenia Twoich drzwi został wyprodukowany z odpornego na korodowanie surowca, znanego w przemyśle jako ZnAl. Dlatego nadaje się doskonale do pomieszczeń często użytkowanych i narażonych na wilgoć. Elegancki kolor chromu odbija światło i dobrze komponuje się z połyskującą armaturą w Twojej łazience.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi38mm
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     Typ opakowaniaszt.
     Kształt produktuKwadratowy
     MateriałZnal
     KolorChrom
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu5907791120632