Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld drzwiowy Kuchinox krótki okrągły WC patyna

Szyld drzwiowy Kuchinox krótki okrągły WC patyna

27,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyld do drzwi wewnętrznych o okrągłym kształcie to element okucia drzwi do łazienki, który pasuje do nowoczesnych mieszkań. Posiada pokrętło, które współpracuje z zamkiem drzwi i umożliwia zamykanie się wewnątrz pomieszczenia. Rozetę możesz zamontować na skrzydle drzwi drewnianych lub z płyty MDF – do płaszczyzny drzwi zamocujesz ją za pomocą śrub przelotowych.

   Cechy i zalety

    Szyld krótki jest przeznaczony do drzwi łazienkowych, ale pasuje także do pomieszczeń, które chcesz zamykać od środka. Produkt przeznaczony jest do drzwi wewnętrznych. Minimalistyczny kształt szyldu sprawia, że dobrze wygląda zarówno na drzwiach wykonanych z drewna, jak i materiałów drewnopodobnych w każdym kolorze. Produkt został wykonany z aluminium, czyli materiału, który zapewnia mu odporność na uszkodzenia mechaniczne i wytarcie. Mocowanie za pomocą śrub przelotowych i wkrętów sprawia, że szyld solidnie trzyma się powierzchni skrzydeł drzwi. Kolor patyna pasuje zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego stylu urządzaniu wnętrz. W naszej ofercie dostępne są również inne szyldy oraz pasujące do nich klamki.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi38mm
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     Kształt produktuOkrągły
     MateriałAluminium
     KolorPatyna
     Grupa kolorystycznaZłoty
     Kod produktu5907791111937