Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld drzwiowy Kuchinox krótki okrągły WC satyna

Szyld drzwiowy Kuchinox krótki okrągły WC satyna

30,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyld krótki jest przeznaczony do zamontowania w drzwiach wewnętrznych, w szczególności do pomieszczeń łazienkowych i toalet. Posiada pokrętło, które współpracuje z zamkiem blokującym drzwi od środka pomieszczenia, dzięki czemu zapewnia prywatność. Okrągły szyld o prostym wzorze pasuje do współczesnych aranżacji wnętrz.

   Cechy i zalety

    Szyld krótki do WC łączy funkcjonalne zastosowanie z atrakcyjnym wyglądem – produkt nie tylko zdobi, ale pełni rolę pokrętła do otwierania i zamykania drzwi. Jest przeznaczony do zamontowania w drzwiach łazienkowych lub do toalety. Nadaje się także do pomieszczeń, które wymagają prywatności, na przykład do sypialni. Został wykonany z aluminium, które jest odporne na działanie wilgoci i częste użytkowanie. Wykończenie w kolorze satyna charakteryzuje się również odpornością na zarysowania lub przetarcia. Kolor satyny pasuje do wnętrz urządzanych w stylu w nowoczesnym i tradycyjnym – dobrze komponuje się z elementami wykańczania wnętrz, takimi jak karnisze lub listwy wykończeniowe w zbliżonych barwach. W naszej ofercie znajdziesz też pasujące do niego klamki.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi38mm
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     Kształt produktuOkrągły
     MateriałAluminium
     KolorSatyna
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu5907791112279