Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld drzwiowy Kuchinox krótki Yale stal nierdzewna

Szyld drzwiowy Kuchinox krótki Yale stal nierdzewna

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyld krótki jest produktem uzupełniającym do klamek drzwi wewnętrznych marki Kuchinox. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej – jest masywny, odporny na korodowanie i wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. Stabilność montażu do skrzydeł drzwi zapewniają śruby przelotowe. Kształt pasuje zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego stylu w urządzaniu wnętrz Twojego domu.

   Cechy i zalety

    Szyld krótki z kolekcji Kuchinox jest wytrzymałym i odpornym na korozję elementem wykończeniowym do każdych drzwi wewnętrznych zamykanych na zamek typu Yale. Został wykonany ze znanego ze swoich trwałych właściwości surowca – stali nierdzewnej. Materiał wykończeniowy zapewnia wysoką odporność na korodowanie, ścieranie oraz zarysowania. Kolor dobrze współgra ze stalowymi elementami wykończeniowymi w Twoim domu. Najlepiej prezentuje się takie samo wykończenie we wszystkich drzwiach w pomieszczeniu, zwłaszcza jeśli klamki są widoczne na tym samym poziomie w pomieszczeniu, np. w hallu lub przedpokoju. Kolor stali doskonale komponuje się z drzwiami z drewna lub płyty MDF pokrytej okleiną oraz z innymi elementami wykończenia w nowoczesnej stylistyce.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi38mm
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     Kształt produktuOkrągły
     MateriałStal nierdzewna
     KolorStal nierdzewna
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu5907791113177