Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld drzwiowy Metalbud dolny kwadratowy na wkładkę chrom

Szyld drzwiowy Metalbud dolny kwadratowy na wkładkę chrom

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chromowany szyld dolny stanowi atrakcyjne wykończenie skrzydeł drzwiowych w biurze lub mieszkaniu. Produkt posiada przebicie na wkładkę zamkową, co umożliwi zamknięcie danego pomieszczenia na klucz. Wykonanie szyldu ze stali i aluminium sprawia, że jest on odporny na uszkodzenia i może na długi czas zachować swój estetyczny wygląd.

   Cechy i zalety

    Z użyciem kwadratowego szyldu estetycznie wykończysz drzwi w domu lub biurze. Produkt posiada przebicie przeznaczone na wkładkę do zamka, dzięki czemu możesz zamknąć dane pomieszczenie na klucz. Element ma kwadratowy kształt i niewielki rozmiar, przez co dobrze się prezentuje na skrzydle drzwiowym. Delikatne wyżłobienie nadaje produktowi nowoczesnego wyglądu. Dzięki wykończeniu rozety w kolorze połyskliwego chromu, szyld delikatnie odbija światło rozjaśniając przy tym skrzydła drzwiowe. Element łatwo zamontujesz z użyciem wkrętów. Do produkcji szyldu wykorzystano stal oraz aluminium, dzięki czemu będzie on prawidłowo pełnił swoją funkcję przez długi czas. Uniwersalny rozmiar produktu sprawia, że bez trudu zamontujesz go w drzwiach wewnętrznych.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi40mm
     Maksymalna grubość drzwi60mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     Kształt produktuKwadratowy
     MateriałAluminium i stal
     KolorChrom błyszczący
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu5901643181505