Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld drzwiowy Schaffner Cesare Yale yester

Szyld drzwiowy Schaffner Cesare Yale yester

40,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tarcza do klamki Cesare o kolorze yester, przeznaczona jest do drzwi zewnętrznych. Jest zarówno trwała, jak i solidna dzięki materiałom użytym do jej wyprodukowania. Jest nim ZnAl, na który składają się aluminium i cynk. Stop tych dwu pierwiastków jest odporny na zabrudzenia i działanie warunków atmosferycznych. Klamka jest łatwa do utrzymania w czystości i odporna na wszelkie warunki pogodowe.

   Cechy i zalety

    Tarcza do klamki Cesare przeznaczona jest do drzwi zewnętrznych. Jej wzmocniona konstrukcja będzie stanowić trwałe zabezpieczenie domu i mieszkania. Służy temu również materiał, użyty do jej wykonania – stop cynku z aluminium o nazwie ZnAl. Charakteryzuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, Na tarczy niewidoczne są zarysowania od klucza, a przez to, że jest łatwa do utrzymania w czystości, również wszelkie zabrudzenia czy ślady dłoni. Jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, jakie panują na zewnątrz budynku. W połączeniu z klamką tej samej serii – Cesare – gwarantuje atrakcyjne wykończenie wnętrz. Kolor tarczy i klamki to yester – drzwi wyposażone w te elementy są atrakcyjnym elementem aranżacyjnym, stanowią też trwałą ochronę wejścia.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Łatwy montaż
    • Nowoczesne wzornictwo

    Specyfikacja techniczna

    Minimalna grubość drzwi65mm
    Maksymalna grubość drzwi65mm
    Obszar zastosowaniaZewnętrzne
    Typ opakowaniaszt.
    Kształt produktuProstokątny
    MateriałZnal
    KolorYester
    Grupa kolorystycznaZłoty
    Kod produktu5907467744476