Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld drzwiowy Verso okrągły na klucz czarny

Szyld drzwiowy Verso okrągły na klucz czarny

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyld drzwiowy Verso okrągły na klucz czarny jest elementem wykończeniowym drzwi. Szyld służy do zakrycia elementów montażowych zamka – jego zastosowanie sprawia, że widoczne jest samo wejście na klucz. Dzięki dużym częściom montażowym, instalacja szyldu jest bardzo prosta. Uniwersalny, okrągły kształt ułatwia dopasowanie szyldu do różnych stylów drzwi.

   Cechy i zalety

    Szyld drzwiowy Verso okrągły na klucz czarny pozwoli Ci zakryć elementy montażowe zamka. Dzięki zastosowaniu szyldu widoczne jest tylko miejsce z wejściem na klucz. Ta niewielka część znacząco zwiększa estetykę drzwi i sprawia, że całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Prezentowany model jest przeznaczony do drzwi wewnętrznych. Uniwersalny, okrągły kształt pozwala dopasować szyld do drzwi utrzymanych w różnej stylistyce. Czarny kolor idealnie nadaje się do ciemniejszych drzwi. Szyld drzwiowy Verso okrągły na klucz czarny jest bardzo prosty w instalacji. Części montażowe są duże, dzięki czemu łatwiej je zamocować. Montaż przeprowadza się na drewnowkręty. Szyld został wykonany z aluminium. Jest rodzaju dzielonego. Prezentowany model jest objęty dwunastomiesięczną gwarancją.

    • Uniwersalny kształt
    • Łatwy montaż
    • Duże części montażowe

    Specyfikacja techniczna

    MateriałAluminium
    KolorCzarny
    Kod produktu5907354083800