Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld maskujący 21 x 21 mm gr. 6 mm

Szyld maskujący 21 x 21 mm gr. 6 mm

8,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyld maskujący znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego budowania płotów oraz ogrodzeń. Przeznaczony jest do eleganckiego dekorowania furtek – cechuje się kwadratowym kształtem oraz estetycznym srebrnym kolorem. Wykonany został ze stali, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne – posłuży Ci zatem przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Szyld maskujący z pewnością zadowoli każdego użytkownika swoimi doskonałymi właściwościami dekoracyjnymi. Za jego pomocą będziesz w stanie w estetyczny sposób wykończyć furtki – nadaje się zatem do stosowania w takich konstrukcjach, jak ogrodzenia oraz płoty. Kwadratowy kształt oraz delikatne zdobienia sprawiają, że produkt idealnie pasuje do eleganckich kompozycji. Dobrze komponuje się z metalowymi elementami ogrodzenia, ponieważ utrzymany jest w srebrnym kolorze. Wykonany został ze stali cechującej się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego na długo zachowa swój oryginalny wygląd. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne modele szyldów, spośród których wybierzesz model spełniający Twoje oczekiwania.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    Kod produktu5906711294040