Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld maskujący otwór 26 mm 18 mm 80 x 80 mm

Szyld maskujący otwór 26 mm 18 mm 80 x 80 mm

8,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyld maskujący to produkt, który wzbogaci Twoją bramę oraz ogrodzenie o dodatkowe walory estetyczne. Element został wykonany ze specjalistycznej stali, która chroni go przed rdzewieniem oraz innymi uszkodzeniami, tym samym dając Ci możliwość jego długotrwałego wykorzystywania. W naszej ofercie znajdziesz produkt w różnorodnych wersjach wielkościowych.

   Cechy i zalety

    Szyld maskujący otwór to produkt, dzięki któremu elementy wyposażenia Twojego gospodarstwa domowego, poza funkcjonalnością, zyskają również nieprzeciętnych cech wizualnych. Wyrób służy do zamontowania przy bramach oraz ogrodzeniach. Przymocowanie szyldu jest nieskomplikowane, dzięki czemu z łatwością przeprowadzisz montaż bez fachowej wiedzy oraz specjalistycznych narzędzi. Abyś mógł cieszyć się z funkcji dekoracyjnej elementu przez długi czas, do jego produkcji użyto wysoce odpornej na uszkodzenia stali, która chroni ozdobnik przed zniekształceniem oraz innymi uszkodzeniami. W zależności od Twoich preferencji oraz parametrów Twojej bramy i ogrodzenia, produkt możesz zakupić w różnorodnych rozmiarach oraz kształtach.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5906711270983