icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo

Szyld okrągły WC Colours Jallais nikiel mat

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld okrągły WC Colours Jallais nikiel mat
Strzałka w prawo
14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Taki szyld przydaje się w drzwiach łazienek i innych pomieszczeń, w których chcesz mieć prywatność. Pozwala on zamknąć się w pomieszczeniu od środka. W przeciwieństwie do zasuwek i skobli starego typu, jego obsługa nie wymaga użycia dużej ilości siły. Dzięki temu łatwo otworzysz i zamkniesz drzwi, a co za tym idzie, zmniejszysz ryzyko przypadkowego zatrzaśnięcia się w pomieszczeniu.

  Cechy i zalety

  Niektóre zasuwki i skoble starego typu wymagają użycia dużej siły, przez co trudniej otwiera się drzwi i istnieje większe ryzyko zatrzaśnięcia się w środku. Ten szyld ma formę niewielkiego, prostego w obsłudze zamka, który wystarczy przekręcić. W łazienkach, z których korzysta wiele osób, to bardziej praktyczne niż zamek na duży klucz. Srebrny szyld będzie pasował do większości klamek, które standardowo utrzymane są w tym kolorze. Poza tym będzie ładnie wyglądał z armaturą łazienkową, która zwykle ma srebrną, chromowaną powierzchnię. Jeśli dopiero urządzasz łazienkę, możesz dobrać wszystkie jej elementy tak, by pasowały do drzwi i ich okuć. Zobacz pełną ofertę takich akcesoriów na stronie Castoramy i kontynuuj zakupy on-line lub w jednym ze sklepów stacjonarnych.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorNikiel mat
   Kod produktu3663602856603