Zobacz więcej Pozostałe akcesoria ogrzewania podłogowego

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna z taśmą klejącą fi 14 - 22 mm dł. 2 m

Szyna z taśmą klejącą fi 14 - 22 mm dł. 2 m

25,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczna szyna z taśmą klejącą ułatwi Ci montaż ogrzewania podłogowego w niemalże każdym pomieszczeniu Twojego domu. Dzięki temu zawsze będzie w nim odpowiednio ciepło, szczególnie w okresie zimowym. Do wykonania elementu zastosowano wytrzymałe mechanicznie i trwałe materiały, które z powodzeniem posłużą Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Przy pomocy praktycznej szyny z taśmą klejącą z łatwością zamontujesz ogrzewanie podłogowe w niemalże każdym pomieszczeniu Twojego domu. W ten sposób zapewnisz domownikom odpowiednią ilość ciepła przez cały rok, szczególnie w okresie zimowym. Produkt został wykonany z trwałego materiału, który wykazuje wysoką wytrzymałość mechaniczną. Dzięki temu z powodzeniem posłuży Ci on przez długi czas, zachowując przy tym swoją funkcjonalność. Element z łatwością posłuży Ci do montażu ogrzewania na dużej powierzchni – poszczególne szyny łatwo się ze sobą łączą i można je przedłużać tak, by pasowały na daną powierzchnię. Produkt został wyposażony w praktyczną taśmę klejącą, która znacznie ułatwia i przyspiesza jego montaż. Sprawi to, że wykonanie pracy zajmie Ci mniej czasu, a efekt z pewnością Cię zadowoli.

    • Prosty montaż
    • Szybki czas instalacji
    • Wytrzymałość
    • Szyna została zaprojektowana i opracowana w celu uproszczenia montażu i skrócenia czasu instalacji

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuSzyna z uchwytami do ogrzewania podłogowego
    Liczba sztuk w opakowaniu4
    Rodzaj opakowaniaZestaw
    Długość jednej sztuki2m
    Oznaczenie CEBrak oznaczenia CE
    Znak UKCABez znaku UKCA
    Kod produktu5903263720607