LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tabliczka ozdobna Bądź sobą 30 x 30 cm

Tabliczka ozdobna Bądź sobą 30 x 30 cm

28,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tabliczka ozdobna Bądź sobą jest produktem przeznaczonym do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Posłuży Ci jako dekoracja w pokoju dziecka. Produkt jest wykonany z trwałych materiałów. Ma nowoczesny charakter oraz został wykończony w ciekawej kolorystyce. Ten polski produkt zawiesisz na ścianie lub drzwiach bez najmniejszego problemu.

   Cechy i zalety

    Szukasz prostej do użycia i zarazem efektywnej dekoracji wnętrz? Dobrym rozwiązaniem będzie tabliczka ozdobna Bądź sobą 30 x 30 cm. To tabliczka, która doskonale sprawdzi się szczególnie w pokoju dziecka. Do jej wykonania wykorzystano trwałą i wytrzymałą płytę MDF. Wykończono ją w ciekawą kolorystyką. Pastelowe kolory prezentują napis motywacyjny „bądź sobą”. Tabliczka ozdobna Bądź sobą jest polskim produktem o nowoczesnym charakterze. Możesz ją zawiesić na drzwiach, a także na ścianie. Bez trudu dopasujesz produkt do wielu zaplanowanych aranżacji wnętrz. Zapoznaj się również z innymi ozdobami dostępnymi w sklepach Castorama. Oprócz tabliczek dekoracyjnych możesz skorzystać z ozdób stojących, a także szerokiego wyboru obrazów.

    • Produkt polski
    • Ciekawa kolorystyka
    • Nowoczesny

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPłyta wiórowa średniej gęstości (MDF)
    WzórDziecięcy
    Kod produktu5901554542662