icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Krzesła

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Meble ogrodowe

Strzałka w prawo

Krzesła

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taboret biały

Taboret biały

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Taboret jest praktycznym meblem, który idealnie nadaje się do kuchni, jadalni oraz do ogrodu. Prezentowany model o modnym, białym kolorze doskonale współgra z innymi meblami, a także z wnętrzami w każdej stylistyce. Jest niezastąpiony przy pracach porządkowych, umożliwiając sięganie do trudno dostępnych, wysoko położonych miejsc.

  Cechy i zalety

  Prezentowany taboret jest meblem, który znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz eleganckim wyglądem, który pasuje do każdego wystroju wnętrza. Model w kolorze białym został wykonany z wysokiej jakości polipropylenu, który gwarantuje jego wysoką wytrzymałość oraz długoletnie i satysfakcjonujące użytkowanie. Taboret posiada dużą powierzchnię siedzenia i jest niebywale wygodny, co znacząco wpływa na komfort jego użytkowania. Mogą z niego korzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Taboret jest wyposażony w stabilne nogi, które są w stanie utrzymać wyjątkowo duże obciążenia. Jest poręczny, dlatego z łatwością można przenosić go z miejsca na miejsce. Szczególnie imponująco prezentuje się z ciemnym, drewnianym stołem oraz w towarzystwie innych białych taboretów.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorBiały
   Kod produktu5907795812113