Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria ogrzewania podłogowego

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taker do spinek KAN-therm do ogrzewania podłogowego

Taker do spinek KAN-therm do ogrzewania podłogowego

648
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tacker wykorzystywany jest podczas wykonywania ogrzewania podłogowego, ponieważ umożliwia wbijanie spinek mocujących rury do izolacyjnej warstwy styropianu. Urządzenie stworzone z polipropylenu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego przez długi czas zachowa nienaganny stan. Proponujemy różne akcesoria przydatne w czasie montowania systemów cieplnych.

   Cechy i zalety

    Tacker przydaje się w czasie tworzenia ogrzewania podłogowego – przeznaczony jest do wbijania spinek mocujących rury do izolacyjnej warstwy styropianu. Polipropylen jest materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wobec czego urządzenie przez długi czas zachowa nienaganny stan nawet w przypadku częstego użytkowania przedmiotu. Element wyposażony został w uchwyt umożliwiający wygodne manewrowanie tackerem. Zaplanowane prace przeprowadzisz samodzielnie lub korzystając z usług specjalisty, jeśli nie posiadasz doświadczenia w tworzeniu systemów grzewczych. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria przydatne w czasie wykonywania ogrzewania podłogowego, więc z powodzeniem skompletujesz przedmioty spełniające Twoje oczekiwania.

    • Uniwersalny – dla spinek 37, 42, 55 mm
    • Trwała i lekka konstrukcja
    • Optymalnie dobrana wysokość zapewniająca komfortową pracę

    Specyfikacja techniczna

    MarkaKAN-therm
    Kod produktu5905857152832