Zobacz więcej Tarcze i trzpienie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Mini elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Tarcze i trzpienie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tarcza tnąca Dremel SpeedClic 38 mm 1 szt.
Strzałka w prawo

Tarcza tnąca Dremel SpeedClic 38 mm 1 szt.

118
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana tarcza tnąca cechuje się niezwykle łatwym montażem do mininarzędzi elektrycznych. Zarówno zakładanie jej, jak i ściąganie nie wymaga użycia żadnych dodatkowych kluczyków czy innych akcesoriów. Wystarczy wcisnąć i przekręcić by zablokować ją na odpowiedniej pozycji. Element ten wykorzystasz do obróbki różnego rodzaju drewna oraz laminatu.

   Cechy i zalety

    Prezentowaną tarczę tnącą wykorzystasz do obróbki wszelkiego rodzaju drewna. Doskonale sprawdzi się podczas cięcia zarówno twardych materiałów, jak i tych bardziej miękkich, nie uszkadzając ich delikatnej powierzchni. Jest to element, dla którego zastosowanie znajdziesz także przy pracy nad laminatem. Tarcza stanowi akcesorium do popularnych wielofunkcyjnych mininarzędzi elektrycznych, do których z łatwością ją zamontujesz – wystarczy wcisnąć i przekręcić. Zarówno montaż jak i wymiana tarcz nie wymaga użycia żadnych dodatkowych akcesoriów. W szerokiej ofercie naszych sklepów dostępny jest szereg tego typu produktów, które wykorzystasz w swoim warsztacie do różnorodnych prac remontowo-warsztatowych oraz konserwatorskich.

    • Łatwy montaż na wcisk
    • Szybka, sprawna wymiana tarcz, bez kluczyka

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu8710364042876