icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Taśmy i siatki

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Taśmy i siatki

Strzałka w prawo

Taśma akustyczna Norgips 5 cm x 30 m

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma akustyczna Norgips 5 cm x 30 m
45,98
/ szt.
1,53
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Taśma akustyczna pozwala poprawić izolację akustyczną konstrukcji z płyt regipsowych. Dzięki jej wykorzystaniu zapobiegniesz przenoszeniu się drgań na powierzchnię ścian, sufitów czy też podłóg, przez co wpłyniesz na prawidłowe funkcjonowanie swojego mieszkania. Produkt został wykonany z solidnego, odpornego na ścieranie materiału, dzięki czemu posłuży Ci do trwałego uszczelniania profili.

  Cechy i zalety

  Taśma posłuży Ci do wzmocnienia izolacji akustycznej konstrukcji wykonanych z płyt kartonowo-gipsowych. Produkt przeznaczony jest do zamontowania na styku profili CW i UW z powierzchniami ścian, sufitów czy też podłóg. Dzięki jej zastosowaniu w znacznym stopniu poprawisz izolację akustyczną ścianek działowych i tym samum uniemożliwisz przenoszenie drgań z konstrukcji na otaczające ją powierzchnie. Przy użyciu taśmy sprawisz, że Twoje mieszkanie stanie się bardziej wyciszone, co w znacznym stopniu wpłynie na Twój komfort. Produkt został wykonany z trwałego materiału, które nadaje mu wysokiej szczelności, umożliwiając tym samym skutecznie izolowanie dźwięków. Możesz go zakupić także w innych rozmiarach, jakie znajdują się w naszej ofercie.

  • Taśma jest izolatorem dźwięku i może spełniać rolę izolacji termicznej
  • Nie przepuszcza wilgoci, powietrza i jest odporna na starzenie
  • Posiada właściwości wytłumiające, amortyzuje i pochłania drgania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5906340226184