Produkty

Taśma aluminiowa NORDflam 50 mm +120°C 50 mb

Kliknij aby powiększyć

Taśma aluminiowa NORDflam 50 mm +120°C 50 mb

Marka: NORDflam

Marka: NORDflam

Kod: 995616

Dodaj pierwszą opinię!

|
Taśma do uszczelnień jest odporna na wysokie temperatury. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest wytrzymała termicznie i dlatego znajduje zastosowanie w uszczelnianiu elementów grzewczych, na przykład kominków. Może być używana także w instalacjach rozprowadzających ciepło pochodzące z kominka. Taśma bardzo ściśle przylega i zapewnia szczelność wykonywanych izolacji.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Szerokość taśmy

50 mm

Długość taśmy

50 m

Długość opakowania

5.5 cm

Wysokość opakowania

14.5 cm

Szerokość opakowania

14.5 cm

Waga brutto

0.5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

stosowana w izolacjach termicznych, szczególnie przy montażu kominków

Właściwości

odporność termiczna do +120°C

Parametry indywidualne

Marka

NORDflam

Typ/rodzaj

aluminiowa

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor

srebrny

Taśma aluminiowa jest odporna na wysokie temperatury – znajduje zastosowanie podczas montażu kominków. Umożliwia wykonywanie uszczelnień elementów grzewczych, które są narażone na wysokie temperatury, na przykład przewodów grzewczych. Jest niezwykle łatwa w montażu – stosuje się ją jak taśmę samoprzylepną – odmierza i odcina się jej potrzebną ilość, którą należy następnie przykleić na suche i odtłuszczone podłoże. Taśma bardzo dobrze przylega do przyklejanych powierzchni. Jest wytrzymała i dzięki zastosowaniu mocnego kleju nie deformuje się. W naszej ofercie znajdziesz aluminiowe taśmy izolacyjne do kominków o różnych grubościach i długościach do wyboru, dzięki czemu łatwo znajdziesz produkt dopasowany do potrzeb montażowych w Twoim mieszkaniu.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jakie rodzaje taśm uszczelniających wyróżniamy i do czego je zastosujemy?

 • Budowa

  Różne sposoby uszczelnień

 • Instalacja

  Budowa kominka – o czym powinniśmy pamiętać

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Taśma aluminiowa NORDflam 50 mm +120°C 50 mb