Produkty

Taśma kroplująca 16 mm

Kliknij aby powiększyć

Taśma kroplująca 16 mm

Kod: 626549

Dodaj pierwszą opinię!

|
Taśma kroplująca została wykonana z bardzo wytrzymałego polietylenu. Dzięki niemu rośliny nie będą wrastały w element, a także otwory nawadniające nie zostaną zatkane przez ziemię. Stosując produkt, szybko i równomiernie podlejesz swoje rośliny – grządki z warzywami, dekoracyjne kwiaty czy też uprawy szklarniowe. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria do systemów nawadniających.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

1 cm

Wysokość opakowania

100 cm

Szerokość opakowania

1.6 cm

Waga brutto

0.01 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

uprawa roślin

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

kroplowniki, posiadające unikalny labirynt, zapewniają niewielki spadek przepływu wody wraz ze wzrostem długości taśmy, szeroki prześwit taśmy w miejscach osadzenia kroplowników zapobiega zatykaniu

Nr referencyjny

14947

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

polietylen
Aby zaoszczędzić czas i energię na podlewaniu ogrodu, grządek z warzywami czy kwiatów, możesz zastosować taśmę kroplującą. Produkt sprawdzi się także w szklarniach. Element jest bardzo funkcjonalny – posiada kroplowniki, które dzięki budowie w kształcie labiryntu znakomicie nawadniają rośliny. Dzięki zastosowaniu mocnego materiału – polietylenu, taśma zachowa przez długi czas swoją pierwotną formą, służąc Ci do nawadniania upraw przez wiele sezonów. Materiał zabezpiecza także otwory kroplujące przed zatykaniem ich ziemią, co wpływa na efektywne podlewanie. Dzięki specjalnej konstrukcji korzenie roślin nie zniszczą taśmy. Produkt zapewnia niewielki spadek przepływu wody, dlatego pozwala na obniżenie kosztów nawadniania.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jak prawidłowo podlewać rośliny ogrodowe?

 • Ogród

  Samodzielny montaż systemu nawadniającego

 • Ogród

  Maj w ogrodzie

Ocena i komentarz dla:

Taśma kroplująca 16 mm