Zobacz więcej Termometry elektroniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Termometry

Strzałka w prawo

Termometry elektroniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Termometr ścienny Terdens analogowy 1164

Termometr ścienny Terdens analogowy 1164

108
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Termometr ścienny jest dekoracyjnym oraz praktycznym elementem wyposażenia wnętrz. Zegar, oprócz godziny, wskazuje również temperaturę pomieszczenia, co jest przydatne w przypadku ogrzewania mieszkania zimą. Estetyczne wykonanie zegara sprawia, że efektownie prezentuje się na tle aranżacji wnętrz i idealnie nadaje się do powieszenia w różnego typu pomieszczeniach.

   Cechy i zalety

    Termometr ścienny to praktyczny element wyposażenia wnętrz. Termometr w kształcie zegara pełni również jego rolę, ponieważ oprócz temperatury wskazuje także godzinę, łącząc funkcję dwóch urządzeń. Duże elementy na tarczy sprawiają że pomiary są dobrze widoczne, nawet z większych odległości. Produkt został wyposażony w bezprzewodowy czujnik, który pozwala na dokładne pokazanie temperatury pomieszczenia. Montaż elementu jest wyjątkowo prosty, ponieważ wystarczy go tylko zawiesić na ścianie. Produkt został wykonany z wytrzymałego plastiku oraz mocnego szkła, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki estetycznemu wykonaniu efektownie prezentuje się na tle różnych aranżacji i idealnie nadaje się do powieszenia w kuchni, przedpokoju lub biurze.

     Specyfikacja techniczna

     KolorCzarny, biały
     MateriałSzkło i tworzywo sztuczne
     Kod produktu5901733001164