Produkty

Topnik do lutowania miękkiego Bisan LB1 75 g

Kliknij aby powiększyć

Topnik do lutowania miękkiego Bisan LB1 75 g

Marka: Bisan

Marka: Bisan

Kod: 506955

|
Trawiąca pasta przeznaczona jest do lutowania miękkich elementów łącznych w Twojej łazience. Skład produktu nie działa drażniąco na skórę, co sprawia, że pasta jest całkowicie bezpieczna. Poręczny aplikator usprawni Ci jej nakładanie. Kremowa konsystencja uniemożliwia spływanie produktu, dzięki czemu pasta jest wydajna.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

szer. 8 x głęb. 5 x wys. 5 cm

Długość opakowania

5 cm

Wysokość opakowania

8 cm

Szerokość opakowania

5 cm

Waga brutto

0.095 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

instalacje miedziane, mosiężne lub z brązu

Parametry indywidualne

Marka

Bisan

Informacje dodatkowe

stosować spoiwo Sn97Cu3

Nr referencyjny

B870263

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mieszaniny chemiczne
Pasta trawiąca skutecznie wspomaga lutowanie miękkich kształtek i miedzianych rur w instalacjach wodnych. Doskonale sprawdza się zarówno w kontakcie z ciepłą, jak również zimną wodą. Dlatego znajduje zastosowanie w pomieszczeniach sanitarnych. Produkt całkowicie rozpuszcza się w wodzie, więc nie pozostawia żadnych osadów po dokonanym montażu. Kremowa konsystencja pasty pozwala na dokładne umiejscowienie jej bez obaw o spływanie. Dołączony aplikator w postaci pędzelka umożliwi Ci szybkie i dokładnie aplikowanie produktu. Dodatkowo, pasta posiada łagodny zapach. Dzięki temu produkt jest bezpieczny podczas aplikacji. W jej składzie pasty występują szkodliwe kwasy i chlorki. Przy użytkowaniu produktów chemicznych warto używać rękawiczek ochronnych.
Ocena
1 komentarz
23.10.2019
Pasta nie działa, topnik spływa, cyna swobodnie spływa z powierzchni miedzianej - brak jakiejkolwiek przyczepności. Trawiące działanie tej pasty pozostaje jedynie pobożnym życzeniem producenta. Nie polecam i żądam zwrotu pieniędzy i zakazu reklamowania tego produktu na półce jako przeznaczonego do lutowania miękkiego.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, uprzejmie dziękujemy za podzielenie się z nami tą informacją. Przykro nam, jeśli topnik nie zdołał spełnić Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji kwestii użytkowania produktu z jednym z naszych doradców fachowych, który udzieli wszelkiego, wymaganego w tym zakresie wsparcia. Przypominamy również o możliwości złożenia reklamacji w dowolnej Castoramie, gdzie zostanie rozpatrzona.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  6 zasad skutecznego lutowania

 • Instalacja

  Jak zaprojektować instalację wodno-kanalizacyjną pralni w domu jednorodzinnym?

 • Instalacja

  Uszczelnianie gwintów hydraulicznych

Ocena i komentarz dla:

Topnik do lutowania miękkiego Bisan LB1 75 g