Produkty

Torba narzędziowa otwarta 16"

Kliknij aby powiększyć

Torba narzędziowa otwarta 16"

Kod: 211380

Dodaj pierwszą opinię!

|
Praktyczna torba narzędziowa to element niezbędny w każdym warsztacie czy to przydomowym czy profesjonalnym. Wykonany z wytrzymałego poliestru produkt jest trwały i z powodzeniem będzie Ci służyć przez długie lata. Posiada on wygodne uchwyty z tworzywa sztucznego, które pozwolą Ci wygodnie go przenieść w potrzebne miejsce.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

35 cm

Wysokość opakowania

7 cm

Szerokość opakowania

45 cm

Waga brutto

1.33 kg

Wymiary produktu

szer. 220 x dł. 435 x wys. 330 mm; dł. paska na ramię: 1320 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

przechowywanie narzędzi

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

10 kieszeni: 3 z przodu, 1 z tyłu, 1 z lewej, 5 z prawej; max ładowność: 6 kg

Nr referencyjny

WS-SST1

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

100% poliester; uchwyt: metal + tworzywo EVA

Kolor producenta

czarny, czerwony

Zastosowanie torby narzędziowej pomoże Ci w utrzymaniu porządku w Twoich narzędziach. Doskonale sprawdzi się ona w każdym warsztacie – czy to przydomowym czy profesjonalnym. Do jej wytworzenia wykorzystano trwały poliester, który jest odporny na duże obciążenia, jak również na przetarcie. Dzięki temu z powodzeniem zapakujesz do niej wszystkie potrzebne akcesoria. Praktyczne kieszonki umożliwią Ci uporządkowanie narzędzi w taki sposób, by łatwo było je znaleźć i by zawsze były pod ręką. Torba posiada wygodny uchwyt z tworzywa sztucznego, dzięki któremu bez trudu przeniesiesz ją w potrzebne miejsce. Czarno-czerwony kolor jest niezwykle funkcjonalny, ponieważ nie widać na nim zabrudzeń – zachowa więc on estetyczny wygląd na dłużej.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wykonać przybornik na narzędzia

 • Narzędzia i artykuły

  Jak urządzić warsztat majsterkowicza?

 • Narzędzia i artykuły

  Funkcjonalna torba narzędziowa - jak wybrać

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Torba narzędziowa otwarta 16"