icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Tralki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo

Tralki drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tralka bukowa Kornik 930 x 38 x 22 mm wzór nr 14

Tralka bukowa Kornik 930 x 38 x 22 mm wzór nr 14

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tralka jest elementem podtrzymującym i stabilizującym poręcz schodów wewnętrznych. Wykonana została z litego drewna bukowego, które doskonale przygotowano do dalszej obróbki. Możesz je pokryć bejcą, lakierem lub pomalować farbą. Produkt pełni zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną, wnosząc do pomieszczenia ciepły i przytulny akcent.

   Cechy i zalety

    Tralka jest istotną częścią balustrady, która pozwala na utrzymanie poręczy we właściwej pozycji i jednocześnie stabilizuje ją w taki sposób, aby była bezpieczna podczas użytkowania. Produkt idealnie sprawdza się jako część zabezpieczająca schody czy antresole. Dodatkowo, poza pełnieniem funkcji praktycznej, tralka stanowi niewątpliwie element dekoracyjny, który nadaje Twoim wnętrzom ciepłego, rustykalnego charakteru. Wykonano ją z naturalnego surowca, jakim jest drewno bukowe, co gwarantuje jej trwałość i wytrzymałość na długie lata. Jeśli chcesz, aby cała konstrukcja klatki schodowej idealnie współgrała z resztą otoczenia, możesz pomalować tralkę oraz inne części z kolekcji na wybrany przez siebie kolor. W naszej ofercie dostępne są różne wzory tralek i słupów schodowych.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MateriałMosiądz, stal i drut
     Kod produktu5905156089327