icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Tralki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo

Tralki drewniane

Strzałka w prawo

Tralka bukowa Kornik wzór nr 1 930 x 38 x 38 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tralka bukowa Kornik wzór nr 1 930 x 38 x 38 mm
35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Drewniana tralka jest doskonałym pomysłem na uzupełnienie wyglądu drewnianych schodów. Stanowi element, który przeznaczony jest do wykonywania balustrad i poręczy schodów wewnątrz pomieszczeń. Produkt wykonano z surowego drewna bukowego, co zapewnia Ci długoletnie, bezpieczne i komfortowe jego użytkowanie. Oprócz pełnienia funkcji praktycznej, wnosi do wnętrza stylowy akcent dekoracyjny.

  Cechy i zalety

  Tralka stanowi niezwykle istotny element klatki schodowej. Jej głównym celem jest podtrzymywanie poręczy w odpowiedniej pozycji i jednoczesne stabilizowanie całej konstrukcji. Surowcem użytym do jej produkcji jest lite drewno bukowe, które odznacza się trwałością i gwarantuje Ci długoletnią i bezpieczną możliwość użytkowania schodów. Oprócz swojej niewątpliwej funkcjonalności, produkt pełni we wnętrzu także rolę akcentu dekoracyjnego, wnosząc do niego mnóstwo ciepła i uroku. Stylowo wyprofilowaną tralkę możesz pokryć bejcą, lakierem lub farbą w kolorze idealnie odpowiadającym Twojej koncepcji wystroju pomieszczenia. Produkt doskonale komponuje się także ze słupem z tej samej serii, który również dostępny jest w naszej ofercie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałBrass, steel & wire
   Kod produktu5905156080232