icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Tralki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo

Tralki drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tralka bukowa Kornik wzór nr 7 940 x 38 x 38 mm

Tralka bukowa Kornik wzór nr 7 940 x 38 x 38 mm

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tralka jest elementem wykończeniowych stosowanym w poręczach schodów, balustradach oraz barierkach. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem, co zawdzięcza swojemu fantazyjnemu wzornictwu oraz naturalnej barwie. Wykonana została z drewna bukowego cechującego się wysoką wytrzymałością mechaniczną. W ofercie znajdziesz także inne akcesoria do budowy schodów.

   Cechy i zalety

    Tralka z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym oraz w rozmaitych lokalach użyteczności publicznej. Wykorzystasz ją bowiem podczas samodzielnego wykonywania poręczy schodów, rozmaitych barierek oraz balustrad. Charakteryzuje się dekoracyjnym kształtem oraz ciepłym i naturalnym kolorem, dzięki czemu będzie się najkorzystniej prezentowała w pomieszczeniach urządzonych w klasycznym stylu. Drewniana tralka cechuje się nie tylko eleganckim wyglądem, ale również znakomitymi właściwościami wytrzymałościowymi – wykonana została bowiem z drewna bukowego. Wśród naszego asortymentu dostępne są także inne elementy przydatne przy budowaniu elementów wyposażenia mieszkania, więc zaopatrzysz się w produkty potrzebne Ci do pracy.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz, stal i drut
     Odpowiedni typ zastosowaniaKlatki schodowe, balustrady
     Kod produktu5905156081512