icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Tralki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo

Tralki drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tralka dębowa Kornik 22 x 22 x 1000 mm
Strzałka w prawo

Tralka dębowa Kornik 22 x 22 x 1000 mm

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tralka umożliwia tworzenie balustrad przy schodach, będących stabilną podporą poręczy – produkt zagwarantuje Ci poczucie bezpieczeństwa podczas pokonywania stopni. Cechuje się długotrwałą żywotnością, gdyż powstała z drewna dębowego. Obiekt o brązowej barwie z łatwością skompletujesz z drewnianymi schodami oraz podłogą. Proponujemy różne rodzaje tralek.

   Cechy i zalety

    Tralka przeznaczona jest do tworzenia balustrad przy schodach – umożliwia doskonałą stabilizację poręczy, zapewniając poczucie bezpieczeństwa w czasie pokonywania stopni. Powstała z drewna dębowego, więc będzie idealnie prezentowała się przez długi czas – jest odporna na zarysowania oraz pęknięcia. Tralka cechuje się uniwersalną brązową barwą, zatem będzie znakomicie wyglądała w otoczeniu utrzymanym w dowolnej kolorystyce. Możesz też pokryć tralkę farbą, nadając jej pożądany charakter. Produkt posiada prosty kształt, wobec czego z powodzeniem dostosujesz go do wnętrza cechującego się zarówno stylem tradycyjnym, jak też nowoczesnym. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tralek, dzięki czemu wybierzesz model najlepiej spełniający Twoje wymagania.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałDąb
     Kolornaturalny
     Kod produktu5905156094277