icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Tralki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo

Tralki drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tralka dębowa Kornik wzór nr 1 930 x 38 x 38 mm
Strzałka w prawo

Tralka dębowa Kornik wzór nr 1 930 x 38 x 38 mm

40,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj produkt wykorzystasz podczas budowy schodów – z jego pomocą stworzysz solidną oraz atrakcyjnie wyglądającą balustradę. Tralka jest bardzo prosta w instalacji – samodzielnie zespolisz ją z wybranymi przez siebie częściami otrzymując wytrzymałą konstrukcję. Produkt zachowano w neutralnym kolorze, dzięki czemu doskonale wpasuje się w otoczenie.

   Cechy i zalety

    Do prawidłowego wykończenia schodów możesz wykorzystać dostępny w tym miejscu model tralki – produkt posłuży Ci do budowy balustrady. Wyrób wyróżnia się niezwykle łatwym montażem – w prosty sposób połączysz go z pozostałymi częściami, dzięki czemu w krótkim czasie uzyskasz zamierzony rezultat. Stworzona z jego pomocą konstrukcja będzie trwała i solidna – zyskasz poczucie bezpieczeństwa podczas poruszania się na schodach. Balast stworzono z trwałego materiału, który chroni go przed uszkodzeniami – nie złamie się oraz nie zdeformuje wskutek działania różnych czynników, dzięki czemu na długo zachowa swój pierwotny stan, a co za tym idzie – także pełną funkcjonalność. Naturalny odcień tralki bez problemu dopasujesz do pozostałych części swoich schodów oraz innych elementów otoczenia – stworzy z nimi atrakcyjną wizualnie całość.

     Specyfikacja techniczna

     Kolornaturalny dąb
     Wykończenie drewnaBez wykończenia
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156080225