Zobacz więcej Tralki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo

Tralki drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tralka sosnowa Kornik 930 x 38 x 22 mm wzór nr 14

Tralka sosnowa Kornik 930 x 38 x 22 mm wzór nr 14

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tralka sosnowa to praktyczny produkt, który wykorzystasz podczas konstruowania schodów. Element przytrzyma poręcz, nadając jej stabilność. Tralka łączy w sobie praktyczność oraz dekoracyjny charakter –posiada prostą, klasyczną formę, dlatego balustrada wykonana z takich elementów będzie idealna do wnętrz skandynawskich.

   Cechy i zalety

    Tralka sosnowa w naturalnym odcieniu to produkt, który ułatwi Ci kompleksowe wykonanie balustrady schodów – pionowy element podtrzymuje poręcz. Produkt wyróżnia się klasyczną, prostą formą, dlatego znakomicie sprawdzi się w tradycyjnie wykończonym wnętrzu. Sosnowy materiał posiada delikatny rysunek słojów, który możesz efektownie podkreślić, lakierując tralkę. Produkt możesz także dopasować do charakteru wnętrza, wybarwiając go na dowolny odcień. Biel będzie doskonała do wnętrz utrzymanych w klimacie skandynawskim, zaś kolor wenge nada aranżacji elegancki charakter. Drewniane schody są nie tylko praktyczne, ale także ocieplają przestrzeń domu, wprowadzając do wnętrza świerkowy zapach. W ofercie znajdziesz tralki w wielu wzorach.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSosna
     Wykończenie drewnaBez wykończenia
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156086708