Produkty

Trawa na tereny nasłonecznione Verve 1,5 kg na 60 m2

Kliknij aby powiększyć

Trawa na tereny nasłonecznione Verve 1,5 kg na 60 m2

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627830

|
Mieszanka nasion trawy umożliwi Ci założenie eleganckiego trawnika nawet w miejscach o niesprzyjających warunkach, czyli tam, gdzie występuje duże nasłonecznienie. Specjalnie dobrana mieszanina nasion sprawia, że rośliny są wytrzymałe i odporne na wysokie temperatury oraz susze, dlatego dzięki temu uzyskany trawnik będzie prezentował się doskonale.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Waga w opakowaniu: 1,5 kg

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

30 cm

Szerokość opakowania

20.5 cm

Waga brutto

1.53 kg

Waga w opakowaniu

1,5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

trawniki, miejsca nasłonecznione

Wydajność

1,5 kg na 60 m2

Wymagania

przed siewem odpowiednio przygotować podłoże

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Informacje dodatkowe

formuła nasion trawy zapewnia wysoką jakość i pozwala na wyhodowanie trawnika w wysokich temperaturach i nasłonecznieniu, w miejscach takich jak otwarte przestrzenie z niewielką liczbą drzew

Parametry fizyczne i wizualne

Skład

wieloletnia życica, kostrzewa czerwona pnąca, kostrzewa murawowa i kostrzewa trzcinowa
Kompozycja nasion traw to produkt, który z pewnością znajdzie uznanie u każdego doświadczonego ogrodnika. Nasiona wchodzące w skład mieszaniny wyselekcjonowano w taki sposób, aby uzyskać kompozycję odporną na działanie niesprzyjających warunków. W rezultacie dzięki nasionom będziesz mógł założyć elegancki trawnik nawet tam, gdzie występuje bardzo duże nasłonecznienie oraz w miejscach o niewielkiej wilgotności podłoża. Dzięki temu trawnik na całej Twojej posesji będzie wyglądał znakomicie i z pewnością stanie się najlepszą wizytówką domu. Wysiew nasion odbywa się tradycyjnymi metodami i możesz w tym celu zastosować na przykład siewnik ręczny. Przed przystąpieniem do prac należy jedynie odpowiednio przygotować podłoże.
Ocena
3 komentarze
25.03.2018
Polecam tę trawkę wymieszać ze standardową mieszanką! Trawniczek rośnie jak szalony
18.05.2020
TRAGEDIA. Pomimo rzetelnych przygotowań gleby, nawożenia, aeracji, systemu podlewania i dosiewania - efekt jest po prostu MARNY! To jest jakaś mieszanka różnego rodzaju traw z Anglii, przez co kolor trawnika jest później też bardzo różny. Trawa jest niby przystosowana do terenów nasłonecznionych, ale mimo tego w wielu miejscach wysycha. W efekcie trawnik na nowym terenie wygląda po prostu marnie. Zdecydowanie odradzam zakup tej trawy.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykro nam, jeśli zasiana trawa nie spełniła Pana(i) oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z doradcą fachowym z działu Ogród, który postara się dotrzeć do przyczyn opisanej sytuacji oraz udzieli wskazówek, które pomogą uzyskać oczekiwany efekt: www.castorama.pl/sklepy

11.04.2018
Planuję przygotowanie kącika relaksacyjnego w ogrodzie i na bank już obecną tam trawę przeplotę tą, bo mój obszar relaksacyjny jest w 100% odsłonięty. Ale będzie opalania!!!
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Ogród budzi się z zimowego snu – prace wiosenne

 • Ogród

  Trawnik z siewu a trawnik z rolki – który lepszy?

 • Ogród

  Zakładanie trawnika krok po kroku

Ocena i komentarz dla:

Trawa na tereny nasłonecznione Verve 1,5 kg na 60 m2