icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Do miejsc nasłonecznionych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Trawa na tereny nasłonecznione Verve 1,5 kg na 60 m2

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa na tereny nasłonecznione Verve 1,5 kg na 60 m2
Strzałka w prawo
29,98
/ szt.
19,99
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Mieszanka nasion trawy umożliwi Ci założenie eleganckiego trawnika nawet w miejscach o niesprzyjających warunkach, czyli tam, gdzie występuje duże nasłonecznienie. Specjalnie dobrana mieszanina nasion sprawia, że rośliny są wytrzymałe i odporne na wysokie temperatury oraz susze, dlatego dzięki temu uzyskany trawnik będzie prezentował się doskonale.

  Cechy i zalety

  Kompozycja nasion traw to produkt, który z pewnością znajdzie uznanie u każdego doświadczonego ogrodnika. Nasiona wchodzące w skład mieszaniny wyselekcjonowano w taki sposób, aby uzyskać kompozycję odporną na działanie niesprzyjających warunków. W rezultacie dzięki nasionom będziesz mógł założyć elegancki trawnik nawet tam, gdzie występuje bardzo duże nasłonecznienie oraz w miejscach o niewielkiej wilgotności podłoża. Dzięki temu trawnik na całej Twojej posesji będzie wyglądał znakomicie i z pewnością stanie się najlepszą wizytówką domu. Wysiew nasion odbywa się tradycyjnymi metodami i możesz w tym celu zastosować na przykład siewnik ręczny. Przed przystąpieniem do prac należy jedynie odpowiednio przygotować podłoże.

  • Formuła nasion trawy zapewnia wysoką jakość i pozwala na wyhodowanie trawnika w wysokich temperaturach i nasłonecznieniu, w miejscach takich jak otwarte przestrzenie z niewielką liczbą drzew

  Specyfikacja techniczna

  Typ produktuNasiona traw
  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaszt.
  MarkaVerve
  Kod produktu3663602947578