Produkty

Trawa uniwersalna Verve 0,5 kg na 20 m2

Kliknij aby powiększyć

Trawa uniwersalna Verve 0,5 kg na 20 m2

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627817

|
Trawa uniwersalna z powodzeniem posłuży Ci do założenia trawnika na terenie wokół Twojego domu lub na Twojej działce. Produkt posłuży Ci też doskonale do uzupełnienia ubytków na Twoim trawniku tak, by prezentował się on estetycznie. Produkt zawiera nasiona, które szybko rosną, stając się bujnym, intensywnie zielonym trawnikiem.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Waga w opakowaniu: 0,5 kg

Parametry logistyczne

Długość opakowania

6 cm

Wysokość opakowania

23 cm

Szerokość opakowania

14.5 cm

Waga brutto

0.52 kg

Waga w opakowaniu

0,5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

zakładanie trawników

Wydajność

0,5 kg na 20 m2

Wymagania

przed siewem odpowiednio przygotować podłoże

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Informacje dodatkowe

uniwersalna formuła nasion trawy Verve zapewnia wysoką jakość i szybki rozwój, silną budowę korzeni i pomaga w uzyskaniu gęstego i zdrowego trawnika

Parametry fizyczne i wizualne

Skład

wieloletnia życica, kostrzewa czerwona pnąca, kostrzewa czerwona kępowata
Przy pomocy trawy uniwersalnej z łatwością założysz trawnik na działce lub na terenie otaczającym Twój dom. W ten sposób stworzysz przytulne miejsce do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Element możesz też wykorzystać do tego, by wypełnić braki w już istniejącym trawniku, nadając mu w ten sposób piękny wygląd. Po posadzeniu w specjalnie przygotowanym podłożu trawa szybko rośnie, wypuszczając bujne, intensywnie zielone źdźbła. Są one odporne na działanie niekorzystnych czynników pogodowych i na uszkodzeni mechaniczne – produkt może Ci posłużyć jako podłoże boiska do zabawy dla dzieci. Element z powodzeniem zasiejesz niemal wszędzie – z pewnością przyjmie się on zarówno w zacienionym, jak i dobrze nasłonecznionym miejscu.
Ocena
10 komentarzy
23.04.2018
2 dosadzenia i piękna zielona trawka w całym ogrodzie, bez prześwitów. Trzeba po prostu porządnie sypnąć
16.04.2018
Jaki ona ma piękny kolor! Długo odczekałam, że stara niemal cała zeszła, resztę przeorałam grabiami. Ta nowa jest cudna.
16.09.2019
Trawa posiana na świeżo przywiezioną ziemię, zagrabiona, walcowana ,podlewana, ponad połowa ziaren nie wyrosła mimo regularnego podlewania.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się tą informacją. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja i trawa nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Ogród, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę tego stanu rzeczy oraz jego możliwe rozwiązania. Przypominamy również o możliwości złożenie reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

25.07.2019
U mnie przez dwa tygodnie praktycznie nic sie nie dzialo(3pudla 1,5 kilowe na 60 m2 !!!!!),dopiero po dolozeniu ciemnej ziemi(8workow) i nawozu,dosiewki (1pudlo dodatkowo)podlewana codziennie,wystrzelila w gore po trzech tygodniach i teraz to dopiero jest trawa i jestem zadowolony
14.05.2019
Katastrofa. Po 2 tygodniach zero kiełkowania. I to pomimo codziennego podlewania, żyznej gleby, przesypania ziemią do trawników (również z Castoramy) i porządnego zwałowania.dodam że dookoła stary trawnik rośnie bez problemu i tylko na tym na nowo skopanym kawałku ciągle łyso. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z tak fatalnymi nasionami. Chyba marki własne nie zawsze wychodzą Castoramie na zdrowie... :-(
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami tą opinią. Przykro nam, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Zapraszamy uprzejmie do sklepu, gdzie jeden z doradców z działu Ogród postara się Panu pomóc w odnalezieniu prawdopodobnej przyczyny tego zdarzenia oraz zaproponuje możliwości jego rozwiązania. Przekażemy również tę kwestię osobom odpowiedzialnym za jakość produktów w naszych sklepach celem dalszej weryfikacji.

28.09.2018
Ta trawa to DNO! Odradzam kupno, po 3 tygodniach podlewania rosnie beznadziejnie, a praktycznie uroslo max 10% ziaren, ktore wysialem. Juz nigdy wiecej nie uwierze obsludze Castoramy, ze ta trawa jest najlepszym produktem w ich sklepie i pochodzi z Anglii...
21.05.2018
Ta trawa to jakaś pomyłka mija 2,5 tyg od siania i praktycznie nic nie wychodzi, podlewana kilka razy dziennie i nic same suche łupinki.
17.04.2018
szybciutko rośnie, więc jak chcecie szybko uzupełnić braki i gołe placki w trawniku, bierzcie śmiało
15.04.2018
Dobra do zapełniania wytarć na obecnym trawniku.
12.04.2018
Super trawka na uzupełnienie braków w trawniku w miejscach, gdzie się wydeptała z biegiem czasu.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Rodzaje traw ozdobnych

 • Ogród

  Mulczowanie trawnika - kiedy wykonać?

 • Ogród

  Zakładanie trawnika krok po kroku

Ocena i komentarz dla:

Trawa uniwersalna Verve 0,5 kg na 20 m2