Produkty

Trawa uniwersalna Verve 0,5 kg na 20 m2

Kliknij aby powiększyć

Trawa uniwersalna Verve 0,5 kg na 20 m2

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627817

|
Trawa uniwersalna z powodzeniem posłuży Ci do założenia trawnika na terenie wokół Twojego domu lub na Twojej działce. Produkt posłuży Ci też doskonale do uzupełnienia ubytków na Twoim trawniku tak, by prezentował się on estetycznie. Produkt zawiera nasiona, które szybko rosną, stając się bujnym, intensywnie zielonym trawnikiem.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Waga w opakowaniu: 0,5 kg

Parametry logistyczne

Długość opakowania

6 cm

Wysokość opakowania

23 cm

Szerokość opakowania

14.5 cm

Waga brutto

0.52 kg

Waga w opakowaniu

0,5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

zakładanie trawników

Wydajność

0,5 kg na 20 m2

Wymagania

przed siewem odpowiednio przygotować podłoże

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Informacje dodatkowe

uniwersalna formuła nasion trawy Verve zapewnia wysoką jakość i szybki rozwój, silną budowę korzeni i pomaga w uzyskaniu gęstego i zdrowego trawnika

Parametry fizyczne i wizualne

Skład

wieloletnia życica, kostrzewa czerwona pnąca, kostrzewa czerwona kępowata
Przy pomocy trawy uniwersalnej z łatwością założysz trawnik na działce lub na terenie otaczającym Twój dom. W ten sposób stworzysz przytulne miejsce do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Element możesz też wykorzystać do tego, by wypełnić braki w już istniejącym trawniku, nadając mu w ten sposób piękny wygląd. Po posadzeniu w specjalnie przygotowanym podłożu trawa szybko rośnie, wypuszczając bujne, intensywnie zielone źdźbła. Są one odporne na działanie niekorzystnych czynników pogodowych i na uszkodzeni mechaniczne – produkt może Ci posłużyć jako podłoże boiska do zabawy dla dzieci. Element z powodzeniem zasiejesz niemal wszędzie – z pewnością przyjmie się on zarówno w zacienionym, jak i dobrze nasłonecznionym miejscu.
Ocena
20 komentarzy
04.05.2020
Tragedia. Zastosowany nawóz, częste podlewanie i po miesiącu wyrosło może 15% nasion. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli zakupione nasiona się nie sprawdziły. W celu rozwiązania tej sytuacji prosimy uprzejmie o telefoniczny kontakt z doradcą działu Ogród, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy oraz zaproponuje, co należy zrobić, by rozwiązać tę sytuację. Numery kontaktowe do wszystkich sklepów Castorama na terenie kraju znajdują się na stronie: www.castorama.pl/sklepy

23.04.2018
2 dosadzenia i piękna zielona trawka w całym ogrodzie, bez prześwitów. Trzeba po prostu porządnie sypnąć
16.04.2018
Jaki ona ma piękny kolor! Długo odczekałam, że stara niemal cała zeszła, resztę przeorałam grabiami. Ta nowa jest cudna.
20.06.2020
Trawa musi mieć zanieczyszczenia. Pojawiła się ogromna ilość chwastów i teraz muszę to ręcznie wyrywać. Odradzam kupno tego produktu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za informację. Przykro nam, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Prosimy o kontakt z działem Ogród w wybranej Castoramie celem uzyskania odpowiedniego wsparcia: www.castorama.pl/sklepy

03.06.2020
Zwertykulowane, posiane, podlane, wyczekane, trawa nie wyrosła ptakom smakowała.
Pieniądze w błoto
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana(ią) taka sytuacja, a zakupiona trawa nie wyrosła. Zachęcamy do skonsultowania opisanej kwestii z jednym z naszych doradców z działu Ogród, który chętnie dotrze do przyczyn tego stanu rzeczy oraz doradzi, co należy zrobić. Numery kontaktowe do wszystkich sklepów Castorama na terenie kraju można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy

25.05.2020
Miałem napisać drugą opinię po dwóch tygodniach ale trawa nadal nie wykiełkowała. Teraz minął trzeci tydzień i nareszcie trawa rośnie ale tylko małymi kępkami i bardzo, bardzo wolno co może w przyszłości być plusem. Jest to trawa bardzo wymagająca przy zakładaniu trawnika. Startowałem od gołej ziemi na którą rozsypałem nawóz do trawy następnie trawa Verve. Efekt po trzech tygodniach jest taki że mam trawnik pełen chwastów z niewielką ilością trawy. Chemi na chwasty nie użyję bo w przyszłości planuję grządki z warzywami i krzewy owocowe. Jeśli potrzebujecie łatwej szybkiej trawy to wybierzcie inną trawę.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię po trzecim tygodniu od zasiania trawy. Przykro nam, jeśli rozrasta się ona nierównomiernie. Może mieć na to wpływ wiele czynników. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych zDziału Ogród, który z chęcią wesprze Pana swoją poradą.

21.05.2020
To trawa dla cierpliwych , wolniej rośnie i się rozkrzewia ale jest gruba i solidna o pięknym kolorze. Jak ktoś jeździ w ciepłe kraje to tam takie maja,Jak już wyrośnie to super odporna na susze i deptanie.
18.05.2020
Tam trawa to straszne badziewie. Kielkuje po 3 tygodniach i jest potwornie zanieczyszczona chwastnica! Zamiast trawnika mam teraz uprawę chwastnicy w ogorodku pomimo dobrego przygotowania podłoża i użycia ziemi z worka do przysypania. A to co nie jest chwastnicy pomimo mieszania ziaren rośnie sobie jak chce... jedno większe i grubsze inne cienkie i niskie. Czeka mnie teraz ponowne zakładanie trawnika z tym że teraz jeszcze dodatkowo musze to wszystko zerwać.
Za darmo bym już więcej tej trawy nie wziela.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli nie jest Pani zadowolona z zakupionego produktu. Zachęcamy do kontaktu z doradcą z działu Ogród, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę opisanej sytuacji. Przekażemy również tę informację do odpowiedniego działu w celu weryfikacji jakości produktu. Przypominamy również o możliwości złożenia reklamacji drogą mailową, telefoniczą lub osobiście w dowolnym sklepie Castorama: www.castorama.pl/sklepy

08.05.2020
Minął tydzień podlewania i jak na razie nie zakiełkowało ani jedno ziarenko. Już rodzime chwasty wyrastają a trawa nic a nic. Jak na razie KATASTROFA! Poczekam jeszcze tydzień i napiszę ale słabo to widzę.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten wpis. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem "Ogród" w wybranej  Castoramie, gdzie specjaliści podpowiedzą w jaki sposób pielęgnować nowo zasianą trawę.

20.04.2020
Niestety z przykrością muszę stwierdzić iż po 3 i pół tygodniach od posiania trawy na świeżą ziemię, mimo intensywnego podlewania ziarenka nie wykiełkowały. Zamiast zielonego trawnika za oknem czarna ziemia. Z lupą można dostrzec 3 kiełki na krzyż. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykro nam, jeśli zasiana trawa nie spełniła Pana(i) oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z doradcą fachowym z działu Ogród, który postara się dotrzeć do przyczyn opisanej sytuacji oraz udzieli wskazówek, które pomogą uzyskać oczekiwany efekt.

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Mulczowanie trawnika - kiedy wykonać?

 • Ogród

  Zakładanie trawnika krok po kroku

 • Ogród

  Rodzaje traw ozdobnych

Ocena i komentarz dla:

Trawa uniwersalna Verve 0,5 kg na 20 m2