Produkty

Trójnik PEX Idmar Group gwint wewnętrzny 16 x 1/2" x 16

Kliknij aby powiększyć

Trójnik PEX Idmar Group gwint wewnętrzny 16 x 1/2" x 16

Marka: Idmar Group

Marka: Idmar Group

Kod: 519354

|
 • montaż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi
 • wielokrotne łączenie i rozłączanie bez dodatkowych uszczelnień
 • możliwość łączenia z każdym dostępnym systemem instalacyjnym
Trójnik to przedmiot służący do złożenia konstrukcji instalacji grzewczej, utrzymującej odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach. Produkt wykonano ze stali i mosiądzu, jest więc odporny na ewentualne uszkodzenia mechaniczne i korozję. Trójnik odznacza się prostą budową, dzięki czemu z łatwością możesz zainstalować go samodzielnie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

2.6 cm

Wysokość opakowania

16 cm

Szerokość opakowania

10.5 cm

Waga brutto

0.113 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

technika instalacyjna, grzewcza; ogrzewanie podłogowe

Parametry indywidualne

Marka

Idmar Group

Seria

PEX

Rodzaj elementu

trójnik

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

PEXSSTGW16X015.402

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz, stal
Trójnik jest przedmiotem służącym do złożenia konstrukcji instalacji grzewczej, która pozwoli utrzymać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach. Produkt został wykonany z trwałej stali i mosiądzu, jest zatem odporny nie tylko na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, ale również na korozję i temperaturę. Konstrukcja trójnika sprawia, że odznacza się on prostotą montażu, dlatego też z łatwością wykonasz własnoręcznie wszystkie wymagane czynności, bez konieczności sięgania po specjalistyczne narzędzia. Szybkość i wygoda pracy pozwala na zaoszczędzenie czasu. Trójnik odznacza się uniwersalnością zastosowań i może być używany do instalacji grzewczych różnego rodzaju, najlepiej sprawdza się w konstrukcjach ogrzewania podłogowego, które pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni w pomieszczeniach.
Ocena
1 komentarz
17.09.2019
Trójnik pękł na gwincie. Zalana łazienka instalacja do wymiany. Nie da się oczywiście wymienić samego trójnika, bo rurki pex po skręceniu nie nadają się do powtórnego użycia. Z tego powodu muszę rozmontować całą płytę g-k ze ściany i wyrwać trójnik z podłączonymi rurami oraz złączki, do których są podłączone. Biorąc pod uwagę jakość tego trójnika wymienię wszystkie trójniki, złączki i podejścia tego producenta, a Castoramę będę omijał szerokim łukiem dopłacając u fachowych dystrybutorów. Trudno, zamiast wszystkiego w jednym miejscu będę jeździł po mieście, ale nie będę potem rył roboty całego tygodnia, bo złączka jest ze słabego stopu.
Odradzam wszystkim!!!!!!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za podzielenie się z nami tak szczegółową opinią na temat trójnika. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Nie ukrywamy, że bardzo nas zaniepokoiło przytoczone zdarzenie, które przekażemy odpowiedzialnym za ten segment osobom. Zachęcamy również do konsultacji z naszym doradcą fachowym z Działu Sanitarnego, który chętnie pomoże przy wyborze zabezpieczenia przed takimi sytuacjami. Jednocześnie przypominamy o możliwości złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama na terenie całej Polski.

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Instalacja przewodów – uchwyty szybkiego montażu i peszle

 • Instalacja

  Materiały wykonania instalacji wodnej

 • Instalacja

  Instalacja elektryczna w ogrodzie - na co zwrócić uwagę?

Ocena i komentarz dla:

Trójnik PEX Idmar Group gwint wewnętrzny 16 x 1/2" x 16