Zobacz więcej Trójniki do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Trójniki do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik redukcyjny Comap 5130 R 28 x 22 x 28 mm

Trójnik redukcyjny Comap 5130 R 28 x 22 x 28 mm

27,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trójnik redukcyjny nadaje się do rozgałęziania rur w sytuacji, gdy chcesz do nich podłączyć elementy o mniejszej średnicy. Zastosowanie elementu sprawdzi się zatem wtedy, gdy chcesz zainstalować mniejsze akcesoria. Do wykonania elementu użyto miedź, która nie jest podatna na korodowanie, dzięki czemu będzie Ci świetnie służyć nawet w wilgotnym otoczeniu.

   Cechy i zalety

    Trójnik redukcyjny jest rodzajem kształtki rurowej, która umożliwia wykonanie odgałęzienia bocznego sieci, przy jednoczesnym pomniejszeniu średnicy dołączanej do niego elementu. Można go wykorzystać przy tworzeniu instalacji gazowych, cieplnych, chłodniczych oraz sanitarnych z rur miedzianych. Dzięki montażowi za pomocą procesu lutowania, zostaje on na stale przyłączony do rur, gwarantując doskonałą szczelność. Z uwagi na wykonanie trójnika z miedzi, która została poddana procesowi obróbki termicznej, cechuje się on odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję powierzchni. Giętkość materiału zapewnia wygodny montaż. Dzięki dodatkowym właściwościom bakteriobójczym oraz grzybobójczym, zastosowanie trójnika przy tworzeniu instalacji sanitarnych jest w pełni bezpieczne

    • Złączka do budowy instalacji z użyciem rur miedzianych
    • Szeroka gama złączek popartych jakością norm europejskich
    • Złączka jest znakowana dzięki czemu jest w pełni identyfikowalna
    • System złączek miedzianych do lutowania

    Specyfikacja techniczna

    KolorMiedź
    Kod produktu3430650015975