Zobacz więcej Trójniki do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Trójniki do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik Viega śr. 18 mm

Trójnik Viega śr. 18 mm

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trójnik Viega doskonale sprawdzi się przy tworzeniu instalacji grzewczych oraz wodnych. Nadaje się również do instalacji gazowych, jednak po spełnieniu określonych wymagań. Element ten otrzymał atest higieniczny, deklarację właściwości użytkowych i odpowiednie dopuszczenia – wszystko to gwarantuje solidność trójnika. Wykonano go z brązu i miedzi wysokiej jakości.

   Cechy i zalety

    Jeśli poszukujesz sprawdzonych produktów, aby stworzyć instalację wodną lub grzewczą w Twoim domu, przetestuj wyroby marki Viega. Trójnik Viega śr. 22 mm ułatwia lutowanie pojedynczych elementów. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości materiałów – miedzi i brązu – użytych do produkcji trójnika. Element o wymiarach 4,6 × 3,3 × 1,8 cm i średnicy o długości 18 mm ma znak jakości RAL-​RG 641/4. Spełnia również wymagania normy DVGW GW 392 dla rur miedzianych. Trójnik Viega odznacza się też atestem higienicznym BK/W/0439/01/2019 i deklaracją właściwości użytkowych nr 14/2017. Jego stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia, na przykład w przypadku użycia w instalacji wody pitnej. W asortymencie sklepu Castorama znajdziesz pozostałe warianty złączek o różnych wymiarach.

    • Łatwość lutowania dzięki dobrej jakości miedzi i brązu
    • Grubość ścianek dająca gwarancje na długoletnie użytkowanie
    • Możliwość wszechstronnego stosowania
    • Przy spełnieniu pewnych wymagań również do gazu
    • Złączki lutowane z brązu i miedzi

    Specyfikacja techniczna

    Kąt90°
    KolorMiedź
    Kod produktu4015211100612