LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Trzonki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Trzonki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trzon "T" do szpadla 90 cm
Strzałka w prawo

Trzon "T" do szpadla 90 cm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt to nieodłączny element Twojego szpadla – mocując go przy głowicy, uzyskasz w pełni funkcjonalne, gotowe do pracy narzędzie. Trzon zaprojektowano tak, by zagwarantować Ci zachowanie wygodnej postawy podczas pracy. Materiał, z którego go wykonano zapewnia mu lekkość oraz odporność na różnego rodzaju uszkodzenia – nie złamiesz go ani nie zdeformujesz.

   Cechy i zalety

    Odpowiednio dobrany trzon to element, który zapewni Ci zachowanie komfortu podczas pracy. Zaprezentowany w tym miejscu model doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie Twojego szpadla. Wyrób charakteryzuje się prostym montażem, dzięki czemu szybko zamocujesz go w odpowiednim miejscu oraz solidnie połączysz z głowicą – w ten sposób uzyskasz niezawodne narzędzie, które wykorzystasz podczas różnych prac ogrodowych. Trzon zaprojektowano tak, by miał właściwą długość, która zapewni Ci zachowanie bezpiecznej dla Twojego kręgosłupa postawy – nie poczujesz bólu pleców ani w czasie pracy ani po jej zakończeniu. Wyrób pozwoli Ci na sprawne manewrowanie narzędziem, dzięki czemu przyspieszysz swoją pracę, a co za tym idzie – zminimalizujesz czas, jakiego potrzebujesz na wykonanie swoich obowiązków.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu900mm
     MateriałDrewno
     Kod produktu5906083994074