LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Trzonki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Trzonki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trzonek "DY" uchwyt plastikowy dł. 90 cm śr. 36 mm
Strzałka w prawo

Trzonek "DY" uchwyt plastikowy dł. 90 cm śr. 36 mm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trzonek to produkt, który znajdzie zastosowanie podczas prac na zewnątrz budynku – w ogrodzie oraz na posesji. Ten uniwersalny wyrób nadaje się do przedłużenia łopaty lub szpadla – warunek to kompatybilna końcówka narzędzia. Produkt jest wygodny w użyciu, na co zdecydowanie wpływa jego wyjątkowo niska waga – waży mniej niż kilogram.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny trzonek nadaje się do łączenia z takimi narzędziami jak łopaty lub szpadle. Pełni funkcje ich przedłużenia, dzięki czemu znacznie ułatwia przebieg Twojej pracy. Długość produktu sprawia, że podczas wykonywania zadania nie musisz się schylać, dzięki czemu zdecydowanie mniej się garbisz i nie obciążasz tak kręgosłupa. Co więcej, trzonek wyróżnia się lekkością, co także wpływa na komfort pracy. Wyprodukowany z drewna produkt charakteryzuje się plastikowym wykończeniem uchwytu – jest wygodny i dobrze trzyma się w dłoni. Zdecydowanie przyspiesza to przebieg prac, zwłaszcza takich, które wymagają precyzji – stabilność, którą gwarantuje nie ślizganie się wyrobu w dłoni jest praktyczną cechą. Trzonek możesz wykorzystać podczas prac na posesji lub w ogrodzie, a także na działce.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuTrzonek
     Długość produktu900mm
     Średnica produktu36mm
     MateriałTworzywo sztuczne i drewno
     Kod produktu5906083994128