icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Tarcze i trzpienie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Mini elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Tarcze i trzpienie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trzpienie filcowe walcowe miękkie 30 x 25 mm

Trzpienie filcowe walcowe miękkie 30 x 25 mm

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Zyskaj 100zł na kolejne zakupy za każde wydane 500zł za elektronarzędzia i akcesoria.Akcja obowiązuje od 20.09 do 25.09.2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły akcji w regulaminach.

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Trzpienie filcowe służą do precyzyjnego polerowania przedmiotów. Produkt został wykonany z dobrego gatunku filcu, dzięki czemu nie traci swoich właściwości. Trzpień filcowy jest przeznaczony do montażu w wiertarkach i szlifierkach prostych. Produkt jest uniwersalny, pozwala na pracę z wszelkiego rodzaju pastami polerskimi. Trzpień sprawdzi się przy polerowaniu trudno dostępnych miejsc.

  Cechy i zalety

  Trzpienie filcowe służą do polerowania przedmiotów zrobionych z różnych materiałów. Produkt wykonany został z dobrej jakości filcu, dzięki czemu zachowuje swoje parametry, umożliwiając osiągnięcie dobrych rezultatów polerowania. Trzpień jest przeznaczony do montażu na standardowych elektronarzędziach, takich jak wiertarki i szlifierki proste. Przy pomocy tego rodzaju produktu z łatwością wygładzisz nawet trudno dostępne miejsca i przedmioty o skomplikowanej konstrukcji. Trzpień charakteryzuje się uniwersalnością zastosowania, co oznacza, że można go używać do prac z wszelkiego rodzaju pastami polerskimi, które ułatwiają uzyskanie pożądanego rezultatu. Produkt pozwala także na uzyskanie połysku na polerowanej powierzchni.

  • Produkt polski
  • Wysoka jakość wykonania
  • Wykonany z litego filcu

  Specyfikacja techniczna

  Przeznaczeniepolerowanie różnego rodzaju materiałów, takich jak: metal, szkło, metale szlachetne w przemyśle galwanicznym, szkło optyczne, lustra, itd.

  MateriałWełna
  Kompatybilnośćmoże być stosowany we wszystkich obrotowych wiertarkach ręcznych
  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5902143116554