Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tuleja wentylacyjna Gamet kwadratowa chrom

Tuleja wentylacyjna Gamet kwadratowa chrom

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tuleja wentylacyjna w eleganckim kolorze chrom to niezbędny element wyposażenia do wnętrz, które potrzebują specjalnej wentylacji. Akcesorium jest przeznaczone do zamontowania w drzwiach – ułatwi prawidłową cyrkulację powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Tuleja podniesie komfort przebywania w pomieszczeniach łazienkowych.

   Cechy i zalety

    Tuleja wentylacyjna to specjalne akcesorium, które jest przeznaczone do montażu w drzwiach łazienkowych. Z uwagi na swój charakterystyczny kształt i specjalnie wyprofilowany otwór, ułatwia przepływ powietrza w łazience. Produkt posiada odpowiednie wymiary, dzięki czemu jest doskonały do zastosowania w różnego rodzaju pomieszczeniach zamkniętych. Tuleja została wykonana ze stopu cynku z aluminium, dlatego charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Tuleja pełni również funkcję dekoracyjną. Ze względu na wysoką precyzję wykonania i charakterystyczny wygląd, ładnie wpasowuje się w nowoczesną aranżację łazienki. Produkt jest w kolorze chrom, dlatego estetycznie komponuje się z klamką w tym samym odcieniu.

     Specyfikacja techniczna

     KolorChrom
     Kod produktu5901304479927