Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tuleja wentylacyjna Gamet kwadratowa nikiel szczotkowany

Tuleja wentylacyjna Gamet kwadratowa nikiel szczotkowany

18,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tuleja wentylacyjna to niezbędny element drzwi łazienkowych. Produkt zapewnia właściwą wentylację, dzięki czemu przepływ powietrza w pomieszczeniach przebiega sprawnie. Tuleja ma odpowiednio wyprofilowany otwór i jest w ładnym kolorze nikiel szczotkowany, dzięki czemu element jest nie tylko funkcjonalny, ale i dekoracyjny.

   Cechy i zalety

    Kwadratowa tuleja wentylacyjna to specyficznie uformowany otwór, przeznaczony do montażu w drzwiach łazienkowych. Produkt ze względu na swój charakterystyczny kształt, umożliwia sprawną cyrkulację powietrza w łazience. Element ma standardowe wymiary, dlatego montaż części przebiegnie sprawnie. Tuleja jest kwadratowa, dzięki czemu warto dobrać do niej klamkę o szyldzie kwadratowym. Całość będzie się wtedy ładnie prezentować. Produkt jest w uniwersalnym kolorze nikiel szczotkowany, dlatego łatwo dobierzesz do niego pozostałe, niezbędne elementy. Akcesorium ze względu na swój kształt i barwę, pełni również funkcję dekoracyjną, a drzwi będą się lepiej prezentować. Producent posiada tuleje wentylacyjne w wielu innych kolorach.

     Specyfikacja techniczna

     KolorNikiel szczotkowany
     Kod produktu5901304479965