icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tuleja wentylacyjna Gamet kwadratowa satyna

Tuleja wentylacyjna Gamet kwadratowa satyna

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Tuleja wentylacyjna to charakterystycznie wyprofilowany otwór, który umożliwia właściwą cyrkulację powietrza we wnętrzach. Produkt montuje się w drzwiach łazienkowych, by zapewnić zamkniętemu pomieszczeniu właściwą wentylację. Tuleja została wykonana ze stopu cynku i aluminium, dzięki czemu odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia i ewentualne zarysowanie.

  Cechy i zalety

  Tuleja wentylacyjna to specjalnie ukształtowany otwór do zamontowania w drzwiach, który ułatwia właściwą cyrkulację powietrza w łazience. Element zachowuje odpowiedni kształt, dzięki czemu skutecznie spełnia swoją funkcję. Tuleja jest kwadratowa i w kolorze satynowy nikiel, dlatego warto wybrać do niej klamkę na szyldzie kwadratowym i w tym samym odcieniu. Produkt posiada standardowe wymiary, dlatego z łatwością dobierzesz do niej pozostałe elementy. Tuleja wentylacyjna została wyprodukowana ze stopu cynku i aluminium, dzięki czemu jest szczególnie odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Produkt charakteryzuje się też wysoką precyzją wykonania i ze względu na swój estetyczny wygląd, będzie pełnić funkcję dekoracyjną.

   Specyfikacja techniczna

   KolorNikiel satynowy
   Kod produktu5901304479941