Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tuleja wentylacyjna Gamet okrągła mosiądz antyczny

Tuleja wentylacyjna Gamet okrągła mosiądz antyczny

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tuleja wentylacyjna to element, który zapewnia zamkniętym pomieszczeniom odpowiednią wentylację. Produkt umożliwia przepuszczanie powietrza przez specjalnie ukształtowany otwór, dzięki czemu proces cyrkulacji przebiega prawidłowo. Tuleja wentylacyjne jest okrągła i w odcieniu mosiądz antyczny, dlatego nada drzwiom elegancki wygląd.

   Cechy i zalety

    Tuleja wentylacyjna to akcesorium, które jest przeznaczone do przepuszczania powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Produkt ze względu na swój wyprofilowany otwór, dobrze spełnia swoją funkcję i zapewnia wnętrzom odpowiednią wentylację. Element został wykonany ze stopu cynku i aluminium, dzięki czemu cechuje się trwałością i odpornością na zbyt szybką utratę koloru oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Tuleja wentylacyjna jest w odcieniu mosiądz antyczny, dlatego warto dobrać do niej klamkę o takiej samej barwie. Całość wtedy ładnie się prezentuje, dzięki czemu kompozycja jest spójna i estetyczna. Produkt ma uniwersalny, okrągły kształt i posiada standardową wielkość, dzięki czemu łatwo dobierzesz do niego pozostałe, niezbędne elementy łazienkowe.

     Specyfikacja techniczna

     KolorMosiądz antyczny
     Kod produktu5901304480107