Produkty

Tunel ogrodowy PVC 3,5 m2

Kliknij aby powiększyć

Tunel ogrodowy PVC 3,5 m2

Kod: 630794

|
 • trzy okienka wentylacyjne
 • zwijane drzwi zamykane na suwak
 • kołki i liny w zestawie
 • łatwy montaż
Tunel ogrodowy PVC 3,5 m2 zapewni Twoim roślinom świetne warunki do rozwoju. Dzięki niemu masz wpływ na otoczenie, w jakim rozwijają się Twoje uprawy – temperaturę, wilgoć, cyrkulację powietrza. Trzy okienka wentylacyjne i wygodne drzwi sprawiają, że tunel jest uniwersalny i funkcjonalny. Łatwo go zamontujesz i utrzymasz w dobrym stanie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

dł. 272 x szer. 130 x wys. 205 cm

Wysokość opakowania

10 cm

Długość opakowania

32 cm

Szerokość opakowania

135 cm

Waga brutto

10.5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogródki warzywne

Parametry indywidualne

Gwarancja

12 miesięcy

Informacje dodatkowe

wymiary drzwi: 1000 x 1530 mm; w zestawie: 4 plastikowe kołki, stelaż, pokrycie, odciągi i instrukcja montażu

Nr referencyjny

GR0001-B

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

PCV, stalowy stelaż

Kolor producenta

przezroczysty
Uprawianie przydomowego ogródka to Twoja pasja? Zapewnij swoim roślinom optymalne warunki do wzrastania. Z pewnością odwdzięczą Ci się świetnym plonem! Tunel ogrodowy PVC 3,5 m2 uchroni Twoje uprawy przed działaniem niekorzystnych czynników – zbyt niską temperaturą czy mocnym wiatrem. Zwijane, zamykane na suwak drzwi umożliwiają Ci wchodzenie i wychodzenie z tunelu. Jednocześnie dobrze go zabezpieczają. Dzięki trzem okienkom wentylacyjnym masz kontrolę nad warunkami panującymi wewnątrz. Montaż nie nastręczy Ci trudności. W zestawie masz już nie tylko instrukcję, ale i wszystkie niezbędne części, takie jak liny i kołki. Tunel ogrodowy PVC 3 jest też łatwy w utrzymaniu i konserwacji. Roczna gwarancja to dodatkowy atut.
Ocena
4 komentarze
19.05.2020
Po 1 tygodniu od postawienia w ogródku, po nie najsilniejszym wietrze wczoraj, oderwały się ucha zewnętrzne do przymocowywania odciągów i tunel się położył, przy okazji łamiąc ok 60% wszystkich plastikowych złączek. Folia również się uszkodziła w rejonie gdzie były przyczepione ucha wewnętrzne. Dziś idę reklamować. Nie polecam produktu, ale Castoramę tak.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy Panu za ten komentarz. Cieszymy się z Pana opinii na temat Naszego sklepu. Przypominamy, że reklamację można złożyć w dowolnym sklepie Castorama, nie tylko w tym, w którym dokonano zakupu. Reklamację można złożyć również mailowo lub telefonicznie: www.castorama.pl/sklepy Dołożymy starań, aby jak najszybciej rozpatrzyć Pańskie zgłoszenie.

09.05.2020
Nie polecam. Po jednym dniu zniszczeniu uległy wszystkie plastikowe elementy.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za pozostawioną opinię. Przykro nam, jeśli części produktu uległy zniszczeniu po jednym dniu. W tym wypadku przypominamy o przysługującej naszym Klientom możliwości złożenia reklamacji. Można to zrobić w dowolnym, wybranym przez siebie sklepie Castorama na terenie całego kraju.

01.05.2020
Konstrukcja stabilna, łatwy i szybki montaż. Łączniki są z mocnego i elastycznego plastiku wiec ciężko je połamać. Dołączone linki ze śledziami umożliwiają dodatkową stabilizację.
27.04.2019
Nie polecam, tunel nie wytrzymał nawet jednego tygodnia. Połamaniu uległy górne i boczne łączenia konstrukcji ktore są z plastiku. Uszkodzona została także folia. Produkt zakupiony w Warszawie na ul. Popularnej, 1 gwiazdka oceny to za dużo, powinno być 0.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie opinii. Przykro nam, jeżeli produkt uległ opisanym uszkodzeniom. Przypominamy, że w przypadku wad produktu istnieje możliwość złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Uprawa pomidorów

 • Budowa

  Szklarnia – budowa, podłoże, uprawa roślin

 • Ogród

  Foliak, inspekt czy szklarnia?

Ocena i komentarz dla:

Tunel ogrodowy PVC 3,5 m2