Zobacz więcej Tynki mozaikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Tynki

Strzałka w prawo

Tynki mozaikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tynk mozaikowy Baumit MosaikTop 315 15 kg

Tynk mozaikowy Baumit MosaikTop 315 15 kg

128
/ szt.
8,53
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Baumit MosaikTop to tynk dekoracyjny, który służy do wykonywania ochronnych i dekoracyjnych wykończeń elewacji zewnętrznych Twojego domu. Jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne, szorowanie i czyszczenie – szczególnie polecany jest do ozdabiania i wzmacniania gzymsów i cokołów. Użycie mieszanki jest łatwe – produkt nadaje się na większość tynków cementowych i podłoży mineralnych.

   Cechy i zalety

    Baumit MosaikTop to gotowy do użycia tynk dekoracyjny. Służy do wykonywania ozdobnych, barwnych wypraw elewacji na zewnątrz budynków. W szczególności zalecany jest do stosowania na elementach budynków szczególnie narażonych na intensywną eksploatację, na przykład w strefie przyziemia i cokołów. Dzięki dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i odporności na warunki atmosferyczne przez wiele lat zachowuje walory dekoracyjne. Tynk posiada także zdolności maskowania drobnych rys i pęknięć elewacji. Materiał zawiera w składzie spoiwa organiczne, dzięki czemu jest elastyczny i odporny na obciążenia. Kompozycje barwionego kruszywa kwarcowego nadają powierzchniom efektowny wygląd o mozaikowym wykończeniu. Produkt dostępny jest w różnych kolorach.

     Specyfikacja techniczna

     KolorM 315
     MateriałDodatki, spoiwa organiczne i piasek kwarcowy
     Pokrycie przy określonej grubości warstwy4.7kg/m²
     Waga (kg)15kg
     WytrzymałośćBardzo duża wytrzymałość
     Wysokość pojemnika250mm
     Kod produktu5907534262353