Zobacz więcej Tynki mozaikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Tynki

Strzałka w prawo

Tynki mozaikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tynk mozaikowy Baumit MosaikTop 316 15 kg

Tynk mozaikowy Baumit MosaikTop 316 15 kg

128
/ szt.
8,53
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Baumit MosaikTop to dekoracyjny tynk, który służy do tworzenia mozaikowych wykończeń elewacji. Dzięki swojej elastyczności jest odporny na obciążenia mechaniczne oraz maskuje drobne pęknięcia czy rysy na murze. Materiał jest odporny na ścieranie, płowienie czy zabrudzenia. Barwione kruszywo kwarcowe nadaje powierzchniom ozdobny charakter.

   Cechy i zalety

    Tynk akrylowy Baumit MosaikTop to produkt polecany do wykańczania elewacji budynków – tworzy na dekorowanych powierzchniach drobnoziarnistą powłokę w wybranym kolorze. Produkt polecany jest w szczególności do wykańczania cokołów i lamperii na elewacjach zewnętrznych budynków – chroni je przed niszczeniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Materiał jest mrozo- i wodooporny, można go również ścierać i zmywać, dzięki czemu łatwo go utrzymać w doskonałej czystości. Dodatkowymi cechami tynku jest łatwość nakładania oraz niewielkie zużycie. Można go stosować na podłożach mineralnych, betonie oraz tynkach cementowych, cementowo-wapiennych oraz gipsowych. Dzięki temu, że tynk jest dostępny w bogatej palecie kolorów, łatwo dobrać odpowiednią kolorystykę do koloru elewacji.

     Specyfikacja techniczna

     KolorM 316
     MateriałDodatki, spoiwa organiczne i piasek kwarcowy
     Pokrycie przy określonej grubości warstwy4.7kg/m²
     Waga (kg)15kg
     WytrzymałośćBardzo duża wytrzymałość
     Wysokość pojemnika250mm
     Kod produktu5907534262483