Zobacz więcej Tynki mozaikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Tynki

Strzałka w prawo

Tynki mozaikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tynk mozaikowy Baumit MosaikTop 327 15 kg

Tynk mozaikowy Baumit MosaikTop 327 15 kg

128
/ szt.
8,53
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tynk akrylowy Baumit MosaikTop tworzy na elewacji domu nie tylko dekoracyjną, ale i odporną na niszczenie powłokę z kolorowego kruszywa. Ze względu na wysoką wytrzymałość na czyszczenie, szorowanie i uszkodzenia mechaniczne, doskonale nadaje się na zewnątrz budynku – w szczególności do wykańczania cokołów. Materiał jest również odporny na czynniki atmosferyczne.

   Cechy i zalety

    Baumit MosaikTop to dekoracyjny tynk do tworzenia mozaikowych wykończeń elewacji na zewnątrz budynków. Zawiera w składzie spoiwa organiczne, które dzięki swojej elastyczności zwiększają jego odporność na obciążenia mechaniczne oraz ograniczają pojawianie się pęknięć czy rys. Tynk jest odporny na zabrudzenia, ścieranie i płowienie. Kompozycja barwionego kruszywa kwarcowego nadaje powierzchniom ozdobny charakter. Produkt, dzięki wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, jest szczególnie polecany do wykonywania gzymsów, cokołów, lamperii na elewacji czy ścianach klatek schodowych. Baumit MosaikTop produkowany jest w bogatej palecie kolorystycznej, dzięki czemu łatwo znaleźć barwę dopasowaną do detali architektonicznych budynku.

     Specyfikacja techniczna

     KolorM 327
     MateriałDodatki, spoiwa organiczne i piasek kwarcowy
     Pokrycie przy określonej grubości warstwy4.7kg/m²
     Waga (kg)15kg
     WytrzymałośćBardzo duża wytrzymałość
     Wysokość pojemnika250mm
     Kod produktu5907534262360