Zobacz więcej Słupki nierdzewne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Słupki do balustrad

Strzałka w prawo

Słupki nierdzewne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt boczny tralki Kornik nierdzewny 22 x 22 mm 4 szt.
Strzałka w prawo

Uchwyt boczny tralki Kornik nierdzewny 22 x 22 mm 4 szt.

87,88
/ kpl.
43,94
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt boczny tralki jest wykorzystywany podczas tworzenia balustrady. Z powodzeniem zastosujesz go zatem do wykończenia schodów. Pozwala on na połączenie ze sobą elementów – tralki i słupka balustrady. Produkt jest wykonany ze stali nierdzewnej, która wykazuje dobrą wytrzymałość. Sprawia to, że zapewnia mu ona trwałość przez długi czas eksploatacji.

   Cechy i zalety

    Uchwyt boczny tralki to produkt, który ma zastosowanie podczas prac remontowych. Z powodzeniem możesz go wykorzystać do łączenia ze sobą elementów balustrady. Umożliwi Ci ona zabezpieczenie schodów tak, aby można było z nich bezpiecznie korzystać. Za jego pomocą mocuje się tralkę do słupka balustrady. W wyniku czego, jej konstrukcja staje się stabilniejsza i bardziej wytrzymała. Uchwyt boczny został wykonany z mocnej i odpornej na korozję stali nierdzewnej. Sprawia to, że zachowuje on trwałość przez długi okres użytkowania. Poza tym, posiada on metalową powierzchnię, która doskonale się sprawdzi w nowoczesnych pomieszczeniach. Montaż produktu jest prosty i nie wymaga użycia skomplikowanych narzędzi. Z łatwością możesz go wykonać samodzielnie.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal nierdzewna
     Liczba sztuk w opakowaniu4
     Przeznaczeniewykończenie schodów
     Kod produktu5905156094376