icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Uchwyty i mocowanie

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Prysznice

Strzałka w prawo

Uchwyty i mocowanie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt ścienny Ferro podłużny chrom
Strzałka w prawo

Uchwyt ścienny Ferro podłużny chrom

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Uchwyt punktowy to produkt, dzięki któremu wykańczana przez Ciebie kabina prysznicowa stanie się bardziej estetyczna i funkcjonalna. Uchwyt umożliwi Ci wygodne zawieszenie słuchawki prysznicowej, a tym samym zabezpieczenie jej przed upadkiem i uszkodzeniem. Do jego wykonania zastosowano solidne tworzywo, które jest odporne na zadrapania.

  Cechy i zalety

  Wybierając prezentowany tu uchwyt punktowy, zyskasz praktyczny element wyposażenia łazienki. Dzięki niemu wykańczana przez Ciebie kabina prysznicowa stanie się bardziej estetyczna i komfortowa, ponieważ na uchwycie zawiesisz słuchawkę prysznicową. W rezultacie zabezpieczysz ją przed upadkiem i uszkodzeniami, a także sprawisz, że będzie prezentowała się lepiej bo wąż prysznicowy nie będzie się skręcał. Prezentowany tu uchwyt charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia oraz zadrapania, ponieważ w jego produkcji zastosowano solidne tworzywo sztuczne, jakim jest ABS. Ta właściwość sprawia, że możesz być pewny długoletniego i bezawaryjnego użytkowania uchwytu. Jego dodatkowym atutem jest też chromowana powierzchnia, która będzie pasować idealnie do klasycznych elementów wyposażenia natrysku.

  • Pasuje do każdej rączki i węża natryskowego stożkowego
  • Trwałe tworzywo ABS
  • Łatwy montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorChrom
  MateriałTworzywo ABS
  Kod produktu5901095614798