Zobacz więcej Uchwyty i mocowanie prysznicowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Prysznice

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt ścienny Omnires metalowy kwadratowy
Strzałka w prawo

Uchwyt ścienny Omnires metalowy kwadratowy

73,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt punktowy to element wyposażenia łazienki, który zamontujesz w swojej kabinie prysznicowej. Dzięki niemu wykańczany natrysk stanie się bardziej funkcjonalny i estetyczny – zawiesisz na nim słuchawkę prysznicową. W ten sposób skutecznie zabezpieczysz ją przed spadaniem, a w rezultacie przed uszkodzeniami. Uchwyt ma chromowaną powierzchnię i kwadratowy kształt.

   Cechy i zalety

    Uchwyt punktowy przeznaczony jest do montażu w łazience. Jest to element wyposażenia kabiny prysznicowej, który umożliwi Ci zawieszenie słuchawki natrysku. Dzięki niemu zabezpieczysz ją przed upadkiem i uszkodzeniem, a także zwiększysz estetykę wykańczanej kabiny, ponieważ wąż prysznicowy nie będzie się skręcał. Cechą charakterystyczną uchwytu jest wytrzymałość. Do jego wykonania zastosowano mosiądz, dlatego nie musisz się obawiać uszkodzeń jego powierzchni. W efekcie, produkt będzie służył Ci w doskonałym stanie, a Ty będziesz mógł cieszyć się atrakcyjnym wyglądem kabiny prysznicowej. Dodatkowym atutem uchwytu jest jego chromowane wykończenie. Dzięki temu z łatwością dobierzesz go do innych elementów wyposażenia łazienki i w ten sposób stworzysz spójną aranżację.

     Specyfikacja techniczna

     KolorChrom
     MateriałMosiądz
     Kod produktu5908223783418