icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Uchwyty i mocowanie

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Prysznice

Strzałka w prawo

Uchwyty i mocowanie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt ścienny Omnires metalowy okrągły
Strzałka w prawo

Uchwyt ścienny Omnires metalowy okrągły

65,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Uchwyt punktowy znajdzie zastosowanie we wszystkich łazienkach, w których wystroju liczą się praktyczne i estetyczne rozwiązania. Montaż uchwytu umożliwi Ci wygodne wieszanie słuchawki prysznicowej. Przechowując ją w ten sposób, zabezpieczysz ją przed uszkodzeniami. Produkt został wykonany z mosiądzu, dlatego jest solidny i będzie Ci służył przez wiele lat.

  Cechy i zalety

  Prezentowany uchwyt punktowy to element wyposażenia łazienki, który umożliwi Ci aranżację funkcjonalnego natrysku. Montując go w swojej kabinie prysznicowej, będziesz mógł komfortowo zawiesić słuchawkę prysznicową. W rezultacie uchronisz ją tym samym przed spadaniem co mogłoby doprowadzić do jej awarii. Cechą charakterystyczną uchwytu jest solidne wykonanie. W jego produkcji zastosowano mosiądz. Materiał ten jest twardy i odporny na uszkodzenia, dlatego możesz być pewny długoletniego i bezawaryjnego użytkowania prezentowanego uchwytu. Jego kolejną zaletą jest także estetyczny wygląd. Uchwyt ma owalny kształt i chromowaną powierzchnię, co czyni go efektownym dodatkiem. Będzie prezentował się bardzo dobrze w zestawieniu z innymi akcesoriami łazienkowymi o chromowanej powierzchni.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorChrom
   MateriałMosiądz
   Kod produktu5908223783401